24-pay-mark Created with Sketch.

Night Lovell

21 березня 2019, чт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 890 грн.
від 890 грн.

Галерея

Night Lovell у Києві - фото №1 Night Lovell у Києві
Night Lovell у Києві - фото №2 Night Lovell у Києві афіша
Night Lovell у Києві - фото №3 Night Lovell у Києві квитки
Night Lovell у Києві - фото №4 Night Lovell у Києві на concert.ua
Night Lovell у Києві - фото №5 Night Lovell у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Night Lovell?

1. Одним із перших почути наживо треки з нового альбому "GOODNIGHT LOVELL"
2. На рахунку Night Lovell солд-аути в 28 країнах
3. Потужно послемитись під розривний хіп-хоп

NIGHT LOVELL повертається до Києва з новим альбомом

Канадський репер NIGHT LOVELL дасть другий концерт в Києві у рамках великого Європейського туру на підтримку нового альбому "GOODNIGHT LOVELL".

Йому респектують $uicideboy$, Pouya, Ghostemane та багато інших. Концерти 20-річнного репера з Оттави - це повний зашквар емоцій та найкрутіші спогади. Night Lovell увірвався у велику гру випустивши трек «Dark Light», його відео збирають понад десятки мільйонів переглядів на YouTube.

Ловелла люблять за особливий стиль виконання і музику, що качає!

Побачимось!

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати