Чорний Квадрат. Ніколи не телефонуй мені, Кохана!

9 квітня 2019, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Ніколи не телефонуй мені, кохана»?

1. Із гумором поглянути на «дорослі» проблеми.
2. Вкотре захопитися свободою і розмахом думки режисерів «ЧК».
3. Подарувати собі і коханій людині неабиякий вечір, що запам'ятається надовго.

9 квітня в клубі Atlas - комедія від «Чорного квадрату» з багатообіцяючою назвою «Ніколи не телефонуй мені, кохана!» Не пропустіть!

Це історія про сексуально-любовні взаємини чоловіка і жінки, пересипана добірним гумором у стилі ЧК.

Любов, як вона виникає? Чи можна її зберегти? А утримати чоловіка - складно? Чи є секрети того, як стати ідеальним коханцем? Спробуйте разом з талановитими акторами поставити собі ці непрості запитання і знайти відповіді в ході вистави.

Постановка наскрізь пронизана відвертістю і прямотою. Гумор і розумні думки присутні в пристойному обсязі.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019