24-pay-mark Created with Sketch.
Наразі всі квитки продано!

Nikow. Другий сольний концерт

8 червня 2024, сб. 18:00-21:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 950 ₴
від 950 ₴
Обрати квиток

Про подiю


NIKOW — артист, від якого віє життям і любовʼю, готується до свого довгоочікуваного сольного концерту. Абсолютний рекорд встановив виконавець нової хвилі, зробивши солд-аут на тисячу людей менш ніж за добу! Цей феноменальний результат вимусив Дмитра анонсувати другий концерт у столиці, щоб кожний прихильник його творчості зміг потрапити на цю унікальну подію.

Його музика відчувається як насичена палітра емоцій, відверті тексти розлітаються на цитати і висвітлюють теми від палкого кохання до хвилюючої швидкоплинності, цим самим вони не один раз увічнювались як татуювання найвідданіших поціновувачів.

Композиції Nikow називають «звуком душі» , бо створивши інтимну і гріючу атмосферу, він дає змогу поринути в його творчий світ як у власний простір, де кожний рядок по-особливому відгукується глибоко у серці.

«МЕНІ ВЖЕ СТРАШНО ЩО БУДЕ ЗІ МНОЮ ВІДБУВАТИСЬ КОЛИ Я ПОЧУЮ ТВОЇ ПІСНІ НАЖИВО…» - пише одна зі слухачів виконавця.

Вдруге, артист вийде з виступом перед своєю аудиторією, тут він готовий розповісти їм історії таких пісень як: «розмова з містом», «невідомо», «зупини її», «моменти» та головне - презентація нового альбому, що вийде на початку квітня.

Відтепер його музика лунатиме не лише в навушниках, вона стане частиною життя його слухача і оживе у просторі Bel Etage.

Організатором концерту виступає івент-лейбл KYIV CODE