24-pay-mark Created with Sketch.

NIKOW. ЛУЦЬК - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

6 липня 2024, сб. 19:00-21:00
РЦ «Промінь» Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2
від 450 ₴
від 450 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю


NIKOW — артист, від якого віє життям і любовʼю, готується до свого першого туру Україною та завітає із сольним концертом до міста Луцьк. Абсолютний рекорд встановив виконавець нової хвилі, зробивши солд-аут менш ніж за добу у Києві та Львові! А його новий альбом "Сонь, ти спиш?" потрапив у топ-1 свіжих платівок України, випереджаючи релізи Taylor Swift та Dua Lipa.


Його музика відчувається як насичена палітра емоцій, відверті тексти розлітаються на цитати і висвітлюють теми від палкого кохання до хвилюючої швидкоплинності, цим самим вони не один раз увічнювались як татуювання найвідданіших поціновувачів.

Композиції Nikow називають «звуком душі» , бо створивши інтимну і гріючу атмосферу, він дає змогу поринути в його творчий світ як у власний простір, де кожний рядок по-особливому відгукується глибоко у серці.


Артист вийде з виступом перед своєю аудиторією, тут він готовий розповісти їм історії таких пісень як: «розмова з містом», «невідомо», «зупини її», «моменти» та головне - виконати всі пісні нового альбому "Сонь, ти спиш?" в лайві.


Відтепер його музика лунатиме не лише в навушниках, вона стане частиною життя його слухача і оживе у просторі РЦ "ПРОМІНЬ".

Артисти

Інші дати

NIKOW. ВІННИЦЯ - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

13 липня 2024 19:00

Pirogov Sky , Вінниця

Перейти до опису

NIKOW. УЖГОРОД - CОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

30 червня 2024 19:00

ALIVE, Ужгород

Перейти до опису

NIKOW. ЧЕРНІВЦІ - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

05 липня 2024 19:00

Літній театр, Чернівці

Перейти до опису

NIKOW. ЖИТОМИР - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

14 липня 2024 19:00

Концерт-хол «BIG ROOM», Житомир

Перейти до опису

NIKOW. ОДЕСА - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

21 липня 2024 19:30

True Man sun of a beach, Одеса

Перейти до опису