24-pay-mark Created with Sketch.

Niletto

10 червня 2021, чт. 19:00-22:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1490 ₴
від 1490 ₴

Про подiю

Нова дата - 10 червня. Квитки дійсні

Niletto вперше виступить в Києві! Не пропусти великий сольник артиста вже 10 червня в Stereo Plaza. Кількість квитків обмежена відповідно до карантинних норм.

Чому варто піти на концерт Нілетто в Києві?

  1. Можливість наживо почути мегахіти від нової зірки.
  2. Неймовірна атмосфера, яку не скасує навіть відсутність в залі фан-зони.
  3. Перший концерт виконавця в Києві - хіба цю зустріч можна пропустити?

Niletto в Києві: надпопулярна подія

Ще до недавнього часу маловідомий танцюрист тепер не полишає верхівки чартів. Його можна зустріти в прайм-таймі відомих шоу. Харизма, талант і працьовитість дозволили Нілетто зайняти далеко не останнє місце в світовому чарті Shazam.

Співак продовжує творити, радуючи шанувальників не тільки музикою і вірусними текстами, але і стильними танцями та яскравими кліпами. Число фанів артиста неухильно збільшується, а кількість переглядів кліпу «Любимка» на Youtube зростає в геометричній прогресії.

Перший концерт Нілетто в Києві: 10 червня в Stereo Plaza

Багато шанувальників після вибухової популярності пісні «Любимка» всім серцем чекали на зустріч з Niletto в столиці. І осінь завершиться хайповим концертом в Stereo Plaza!

Крім найбільш вірусних хітів Нілетто виконає нові пісні, які тільки набирають обертів. Поринути у світ нестримних танців зможуть всі охочі. Саме час вивчити рухи з кліпу, щоб як слід відірватися на концерті Niletto в Києві.

Де купити квитки на концерт Нілетто в Києві?

Рекомендуємо поквапитися купити квиток на концерт Niletto в Києві на сайті Concert.ua. Кількість місць суворо обмежена відповідно до карантинних норм – тому вибирайте найкращі місця за столиками заздалегідь.

Схожі події

Національний Одеський Філармонійний Оркестр. Гастрольний тур 27 травня 18:00, пн Національний Одеський Філармонійний Оркестр. Гастрольний тур Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 ₴ Національний Одеський Філармонійний Оркестр. Гастрольний тур Вже не хочу 27 травня Національний Одеський Філармонійний Оркестр. Гастрольний тур Одеська обласна філармонія Придбати Святослав Вакарчук. Благодійний вечір-концерт 27 травня 18:00, пн Святослав Вакарчук. Благодійний вечір-концерт Миколаїв, Концерт-хол Юність від 1250 ₴ Святослав Вакарчук. Благодійний вечір-концерт Вже не хочу 27 травня Святослав Вакарчук. Благодійний вечір-концерт Концерт-хол Юність Придбати Юлія Саніна | The HARDKISS — Special Kiss 27 травня 19:00, пн Юлія Саніна | The HARDKISS — Special Kiss Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 990 ₴ Юлія Саніна | The HARDKISS — Special Kiss Вже не хочу 27 травня Юлія Саніна | The HARDKISS — Special Kiss Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Гурт G-ART - Благодійний концерт 27 травня 19:00, пн Гурт G-ART - Благодійний концерт Київ, Docker-G Pub від 200 ₴ Гурт G-ART - Благодійний концерт Вже не хочу 27 травня Гурт G-ART - Благодійний концерт Docker-G Pub Придбати