Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо

21 жовтня 2018, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 199 грн.
від 199 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт в підтримку Ніни Кірсо?

1. Неймовірний склад учасників
2. Велика програма
3. Благодійний концерт

21 жовтня в Жовтневому Палаці відбудеться великий благодійний концерт на підтримку улюбленої артистки кількох поколінь - Ніни Кірсо. Колеги чудової співачки з України та зарубіжжя виконають всі головні хіти групи «Фрістайл».

У благодійному концерті візьмуть участь Світлана та Віталій Білоножки, Оксана Білозір, Павло Зібров, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Катерина Бужинська, Діма Коляденко, Віталій Козловський, Євген Літвінкович Євген Михайлович, «Лісапетний батальйон» і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення. В рамках туру концерти також пройдуть в Житомирі, Полтаві.

У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені.

Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голоси легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «З днем ​​народження, мама», «Цвіте калина», «Кораблик любви», «Я тобі не вірю», «Три сосни», «Ліхтарі», «Ти ні в чому не винен " і багато інших.

Чекаємо Вас!