NK 30 серпня

30 серпня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт NK?

1. Танцювати під улюблені хіти співачки.
2. Насолодитися музикою на березі моря.
3. Побувати на одному з найспекотніших виступів цього літа!

30 серпня в Ibiza на вас чекає клубне шоу від NK!

NK – це сольний проект співачки Насті Каменських, який став новим розділом у її творчості, новим амплуа і стилем. NK – ключовий елемент єдиної філософії Насті Каменських. Це вже синонім таланту, мотивації та успіху для численної армії шанувальників артистки. Сольний проект Насті цілком відображає її принципи та погляди. А саме – дивитися з оптимізмом у майбутнє, задавати ритм, бути на гребені сучасних тенденцій, підривати будь-які танцполи своєю шаленою енергетикою.

Який же новий образ Каменських? Це відкрита, весела, енергійна, сучасна дівчина. Сама Настя – космополіт. Народилася в Україні, росла в Італії, а потім довгий час виступала і жила в Америці, відвідала з гастролями практично весь світ. У кожній країні, в кожній культурі, у кожному менталітеті співачка знаходила для себе щось цікаве, інтегруючи це у свою творчість.

Колосальний життєвий і творчий досвід дозволив Насті Каменських запустити унікальний і суперякісний сольний проект. NK – це музика, для якої просто немає меж.

Чекаємо всіх 7 липня в нічному клубі Ibiza!

Схожі події

Hammali & Navai 30 листопада 23:00, Сб Hammali & Navai Одеса, Palladium від 600 грн. Hammali & Navai Вже не хочу 30 листопада Hammali & Navai Palladium Придбати Jony 06 грудня 21:00, Пт Jony Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Jony Вже не хочу 06 грудня Jony Ночной клуб Jennifer Club Придбати HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO 22 листопада 19:00, Пт HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Київ, Bel etage від 300 грн. HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Вже не хочу 22 листопада HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Bel etage Придбати Markul 20 грудня 23:59, Пт Markul Київ, Bel etage від 520 грн. Markul Вже не хочу 20 грудня Markul Bel etage Придбати