№13 Шалена ніч, або Одруження Пігдена

5 березня 2020, Чт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль № 13. Шалена ніч, або Одруження Пігдена?

1. Глядачі всього світу погоджуються, що ця п'єса дуже, дуже смішна
2. Безліч несподіваних ситуацій і іронічних моментів
3. Дві години пригод з кращими акторами театру

П'єса «№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)» вже названа самим міжнародним смішним виставою. Хоча авторства п'єси і належить жителю суворої Англії - Рею Куні - комедія дуже тепла, забавна і виконана вміння посміятися над самим собою.

Безсумнівно, на користь спектаклю говорить те, що «№ 13» був визнаний кращою англійської комедією 1991 року, отримав премію Л.Олів'є і з тих самих часів не покидає підмостків в цілому світі.

Маленька і, здавалося б, безневинна на перший погляд, інтрижка помічника прем'єр-міністра з секретаркою начальника не повинна заподіяти кому-небудь незручності. Але не тут-то було! Гряде грандіозний скандал, в результаті якого не просто «полетять голови», а можливо справжнє вбивство. Кому ж належить розплутати цей клубок пристрастей?

Несподівано цю роль нав'язують Джорджу Пігдену - скромному і непримітному секретарю невдалого «Ромео», який в житті не брав участі в подібних інтригах. Майбутня довга ніч стала для нього (і звичайно, для глядачів!) Вночі самих незвичайних пригод. Спочатку він спокушає стару діву, потім стає чоловіком чужої дружини, рятується від розлюченого чоловіка-рогоносця, ховає труп сищика-невдахи і ... Але не будемо забігати вперед, вам, безсумнівно, буде цікавіше побачити все самим!

У виставі «№ 13», поставленому режисером Іриною Барковської, зіграють кращі актори театру: О.Замятін, К.Кашліков, О.Когут, Н.Кудря, І.Новак, Л.Тіщенко, Ю.Дяк, С.Москвін, В .Ращук, Н.Шевченко, А.Валюк, А.Пономаренко та інші.

Тривалість вистави «№ 13 (Шалена ніч, або Одруження Пігдена)» - 2 години 30 хвилин. Комедія на дві дії.