NO BS Summit - Something Else About Tech

13 - 14 вересня 2018 10:00
Без майданчика Київ-Одеса, Без майданчика
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №1 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №2 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №3 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса квитки
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №4 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса на concert.ua
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №5 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса фото
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №6 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №7 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса дивитись
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №8 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №9 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса фото
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №10 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №11 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша

Про подiю

Чому варто відвідати NO BS Summit?

1. Абсолютно новий формат: 2 дні і 1 ніч безперебійного нетворкінга в атмосфері 'No VIP & No BS', та до того ж в по-літньому прекрасній Одесі на березі Чорного моря.
2. Нові напрямки доповідей, інтерактивний контент, ексклюзивні формати взаємодії, експо-зони, пітч-сесії і конкурс стартапів, дивні, "чернодзеркальні" технології.
3. Насичене інтелектуальне нічне життя, музика і веселощі.

Black Sea Summit повертається! Зовсім іншим. А яким йому ще бути, якщо новий склад команди об'єднує досвід європейських технологічних заходів, Євробачення, Казантипу і IDCEE.

Зустрічайте NO BS Summit - найбільш іншу технологічну конференцію в міжнародному форматі. Давайте подивимося на технологічні тренди ... вночі. Спати не доведеться, тільки рухати прогрес і нетворкати!

- 5 нічних сцен про технологічне майбутнє, кібербезпеку і конфіденційність даних, про технології в креативних індустріях і мистецтві і про найдивніші винаходи і технологічні продукти.

- Спеціальні формати і теми, такі як WineTech і SexTech, про те що ви чули, але боялися запитати.

- Продовжуючи тему біохакінга, в рамках NO BS буде функціонувати окрема зона для Biohacking Community з воркшопом і практиками.

- Вперше ми проведемо окремий потік, присвячений партнерствам і нетворкінгу - Partnership Summit, звідки ви відразу зможете застосувати отримані навички в Deal-Making Zone і на Interactive Expo.

- В рамках NO BS окремими напрямками пройдуть актуальні для України і CEE партнерські конференції та воркшопи на такі теми як product development, blockchain, fintech і інші.

Близько 2000 підприємців, представників венчурних фондів, інвесторів, СЕО та СТО IT-компаній, професіоналів IT, блогерів, цифрових медіа-представництв і міжнародних організацій з 25 країн Європи, Азії, Америки та Близького Сходу - а це значить надефективний нетворкінг, і можливість завести корисні контакти.

Напрямки: FinTech, Product Development, Ecosystem, Investment, Biotech / Biohacking, ArtTech (AI), а також SexTech, WineTech і той самий WeirdTech.

Відкрита рання реєстрація та зовсім скоро чекайте більше подробиць про спікерів:

Early Bird - 1500 грн.

Early Bird пакет включає

- Квиток на Головну Подія Саміту 14 Вересня 14:00 - 05:00
- Бейдж учасника
- Промо матеріали
- Сертифікат учасника
- Сувеніри від партнерів

Схожі події

Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики 16 квітня 19:00, Вт Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеса, Одеський Літературний Музей від 1500 грн. Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Вже не хочу 16 квітня Тетяна Полякова. Сучасне прочитання класики Одеський Літературний Музей Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 30 березня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вінниця, Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського від 350 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 30 березня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати SMART Медіа-арт лекторій 23 березня 13:00, Сб SMART Медіа-арт лекторій Київ, ВДНГ, 13 павільйон від 250 грн. SMART Медіа-арт лекторій Вже не хочу 23 березня SMART Медіа-арт лекторій ВДНГ, 13 павільйон Придбати