NO BS Summit - Something Else About Tech

13 - 14 вересня 2018 10:00
Без майданчика Київ-Одеса, Без майданчика
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №1 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №2 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №3 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса квитки
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №4 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса на concert.ua
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №5 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса фото
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №6 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №7 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса дивитись
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №8 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №9 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №10 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса дивитись
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №11 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти

Про подiю

Чому варто відвідати NO BS Summit?

1. Абсолютно новий формат: 2 дні і 1 ніч безперебійного нетворкінга в атмосфері 'No VIP & No BS', та до того ж в по-літньому прекрасній Одесі на березі Чорного моря.
2. Нові напрямки доповідей, інтерактивний контент, ексклюзивні формати взаємодії, експо-зони, пітч-сесії і конкурс стартапів, дивні, "чернодзеркальні" технології.
3. Насичене інтелектуальне нічне життя, музика і веселощі.

Black Sea Summit повертається! Зовсім іншим. А яким йому ще бути, якщо новий склад команди об'єднує досвід європейських технологічних заходів, Євробачення, Казантипу і IDCEE.

Зустрічайте NO BS Summit - найбільш іншу технологічну конференцію в міжнародному форматі. Давайте подивимося на технологічні тренди ... вночі. Спати не доведеться, тільки рухати прогрес і нетворкати!

- 5 нічних сцен про технологічне майбутнє, кібербезпеку і конфіденційність даних, про технології в креативних індустріях і мистецтві і про найдивніші винаходи і технологічні продукти.

- Спеціальні формати і теми, такі як WineTech і SexTech, про те що ви чули, але боялися запитати.

- Продовжуючи тему біохакінга, в рамках NO BS буде функціонувати окрема зона для Biohacking Community з воркшопом і практиками.

- Вперше ми проведемо окремий потік, присвячений партнерствам і нетворкінгу - Partnership Summit, звідки ви відразу зможете застосувати отримані навички в Deal-Making Zone і на Interactive Expo.

- В рамках NO BS окремими напрямками пройдуть актуальні для України і CEE партнерські конференції та воркшопи на такі теми як product development, blockchain, fintech і інші.

Близько 2000 підприємців, представників венчурних фондів, інвесторів, СЕО та СТО IT-компаній, професіоналів IT, блогерів, цифрових медіа-представництв і міжнародних організацій з 25 країн Європи, Азії, Америки та Близького Сходу - а це значить надефективний нетворкінг, і можливість завести корисні контакти.

Напрямки: FinTech, Product Development, Ecosystem, Investment, Biotech / Biohacking, ArtTech (AI), а також SexTech, WineTech і той самий WeirdTech.

Відкрита рання реєстрація та зовсім скоро чекайте більше подробиць про спікерів:

Early Bird - 1500 грн.

Early Bird пакет включає

- Квиток на Головну Подія Саміту 14 Вересня 14:00 - 05:00
- Бейдж учасника
- Промо матеріали
- Сертифікат учасника
- Сувеніри від партнерів

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес 27 червня 19:00, Чт Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Київ, Fedoriv Hub від 1500 грн. Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Вже не хочу 27 червня Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Fedoriv Hub Придбати