NO BS Summit - Something Else About Tech

13 - 14 вересня 2018 10:00
Без майданчика Київ-Одеса, Без майданчика
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №1 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №2 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №3 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса квитки
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №4 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса на concert.ua
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №5 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса фото
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №6 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса піти
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №7 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса дивитись
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №8 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса квитки
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №9 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса афіша
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №10 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса фото
NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса - фото №11 NO BS Summit - Something Else About Tech Київ-Одеса

Про подiю

Чому варто відвідати NO BS Summit?

1. Абсолютно новий формат: 2 дні і 1 ніч безперебійного нетворкінга в атмосфері 'No VIP & No BS', та до того ж в по-літньому прекрасній Одесі на березі Чорного моря.
2. Нові напрямки доповідей, інтерактивний контент, ексклюзивні формати взаємодії, експо-зони, пітч-сесії і конкурс стартапів, дивні, "чернодзеркальні" технології.
3. Насичене інтелектуальне нічне життя, музика і веселощі.

Black Sea Summit повертається! Зовсім іншим. А яким йому ще бути, якщо новий склад команди об'єднує досвід європейських технологічних заходів, Євробачення, Казантипу і IDCEE.

Зустрічайте NO BS Summit - найбільш іншу технологічну конференцію в міжнародному форматі. Давайте подивимося на технологічні тренди ... вночі. Спати не доведеться, тільки рухати прогрес і нетворкати!

- 5 нічних сцен про технологічне майбутнє, кібербезпеку і конфіденційність даних, про технології в креативних індустріях і мистецтві і про найдивніші винаходи і технологічні продукти.

- Спеціальні формати і теми, такі як WineTech і SexTech, про те що ви чули, але боялися запитати.

- Продовжуючи тему біохакінга, в рамках NO BS буде функціонувати окрема зона для Biohacking Community з воркшопом і практиками.

- Вперше ми проведемо окремий потік, присвячений партнерствам і нетворкінгу - Partnership Summit, звідки ви відразу зможете застосувати отримані навички в Deal-Making Zone і на Interactive Expo.

- В рамках NO BS окремими напрямками пройдуть актуальні для України і CEE партнерські конференції та воркшопи на такі теми як product development, blockchain, fintech і інші.

Близько 2000 підприємців, представників венчурних фондів, інвесторів, СЕО та СТО IT-компаній, професіоналів IT, блогерів, цифрових медіа-представництв і міжнародних організацій з 25 країн Європи, Азії, Америки та Близького Сходу - а це значить надефективний нетворкінг, і можливість завести корисні контакти.

Напрямки: FinTech, Product Development, Ecosystem, Investment, Biotech / Biohacking, ArtTech (AI), а також SexTech, WineTech і той самий WeirdTech.

Відкрита рання реєстрація та зовсім скоро чекайте більше подробиць про спікерів:

Early Bird - 1500 грн.

Early Bird пакет включає

- Квиток на Головну Подія Саміту 14 Вересня 14:00 - 05:00
- Бейдж учасника
- Промо матеріали
- Сертифікат учасника
- Сувеніри від партнерів

Схожі події

Error Nights Kharkiv Vol. IV 28 вересня 19:00, Пт Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space, Харків від 250 грн. Error Nights Kharkiv Vol. IV Вже не хочу 28 вересня Error Nights Kharkiv Vol. IV Fabrika.space Придбати FEDORIV TOUR FEDORIV TOUR 4 Події FEDORIV TOUR 5.10 - 29.11.2018 BRANDFATHER. BERLIN 05 жовтня 14:00, Пт BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location, Берлін від 1070 грн. BRANDFATHER. BERLIN Вже не хочу 05 жовтня BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location Придбати FEDORIV. CHANGE! 25 жовтня 10:00, Чт FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий, Київ від 5000 грн. FEDORIV. CHANGE! Вже не хочу 25 жовтня FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий Придбати