№13 або Олінклюзів

14 травня 2020, Чт. 19:00
від 1 грн.
від 1 грн.
Обрати квиток

Про подiю

№13 або Олінклюзів в Одесі! Чекаємо на вас 14 травня о 19:00 у Театрі музкомедії.

Ви можете купити квитки на №13 або олінклюзів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу "№13 або олінклюзів"?

1. Ви зможете в черговий раз переконатися, що маски соціальних ролей легко спадають з людини в критичних ситуаціях.
2. Вихор комедійних подій, стрімкий розвиток сюжету і, як завжди буває в комедіях положень, непередбачувана розв'язка ...
3. Зоряні актори, яких знає кожен

№13 або Олінклюзів – одна з відомих п'єс англійського драматурга Рея Куні, яка визнана однією з кращих комедій XXI століття – лауреат премії Лоуренса Олів'є.

№13 – не просто номер в готелі, де за розвитком подій підглядають глядачі. Іронічна сатира на відому всьому світу історію: впливовий політик і його секретарка.

Помічник британського прем'єр-міністра дебатів в палаті громад за краще затишний номер з видом на Біг-Бен і компанію напівроздягненої секретарки. Все йде як по маслу, але в самий кульмінаційний момент не відбулися коханці помічають у вікні тіло невідомого чоловіка. Ось тут-то все і починається... Кругообіг комедії положень, непередбачувана розв'язка ... Політику тепер доведеться пояснити чому він не на роботі, а в готельному номері, та ще й з трупом.

Режисер-постановник – В'ячеслав Жила
Художник-постановник – Мар'ян Савицький
Музичне оформлення – Юрій Дзвонар
Художник по гриму – Лара Сизова
Продюсер – Слава Жила

У ролях: Олексій Вертинський, Володимир Горянський, Лілія Ребрик, Олександр Папуша, Ксенія Вертинська, Катерина Варченко, Макс Максимюк, Вікторія Білан, Світлана Мельник, Данило Маржец.

Вистава йде з антрактом. Тривалість 2 годині 10 хвилин.