Джазовий Понеділок: Noah Blumenfeld (USA)

22 липня 2019, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

22 липня в рамках серії концертів Live Jazz Monday - молодий і талановитий музикант Ной Блюменфельд (США).

• віртуозний трубач та сонграйтер
• проникливі та надихаючі тексти
• поетичний фьюжн-джаз та альтернативна музика
• гарний вечір у супроводі якісної музики

Ной Блюменфельд народився та виріс в штаті Колорадо. З дитинства почав захоплюватися музикою та грати на трубі в шкільних оркестрах. У підлітковому віці, виступаючи в місцевих клубах, Ной заробив на навчання в Колорадському університеті.

Здобувши освіту музиканта, Ной почав гастролювати по США з оркестром відомого барабанщика Paa Kow - Afro-fusion Orchestra, та авангардною групою композитора і піаніста Арта Ланде - Funko Moderno.

Під час гастролей з музикантами Ной зрозумів, що хоче надихати людей своєю власною творчістю.Так він почав писати тексти, вивчати поезію та аранжування для біг-бендів. У пошуках нових творчих перспектив музикант переїхав до Європи, щоб познайомитися з різними культурами та музичними стилями. Зараз він живе в Києві.

22 липня приходьте насолодитися барвистою поезією та чарівними мелодіями у виконанні талановитого музиканта!
Джазовий понеділок — гарний початок тижня в затишному місці.
Дозвольте собі розслабитися та відволіктися від буденності!

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати