Ніч Музеїв. Грандіозне закриття Solo Plays Fest

18 травня 2019, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Ніч Музеїв. Грандіозне закриття Solo Plays Fest у Києві - фото №1 Ніч Музеїв. Грандіозне закриття Solo Plays Fest у Києві
Ніч Музеїв. Грандіозне закриття Solo Plays Fest у Києві - фото №2 Ніч Музеїв. Грандіозне закриття Solo Plays Fest у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Ніч музеїв?

1. У Міжнародний День (ніч) Музеїв, завершуються покази і івенти Міжнародного театрального фестивалю Solo Plays Fest (11-18 травня).
2. В "одному флаконі" гостей чекають карнавальна хода в театральних костюмах, барокові танці в камінному залі, ексклюзивне театральна вистава, показ уривків з усіх фестивальних вистав - для тих, хто не зміг подивитися всі 16 вистав, показані на фестивалі, розіграш призів для всіх гостей фестивальних заходів (11-18 травня): фотосесії в театральних костюмах, книг, абонементів у театр на три, шість, дванадцять місяців.
3. Учасники дійства зможуть також побачити виставку унікальних ляльок «Innuendo» від Iness Kuzhom, яка виробляє також ляльки для театру, виставку робіт фотохудожниці Марини Куценко "Життя. Мить. Гра", присвячену Його величності театру, взяти участь в розіграші призів ..

На честь закриття фестивалю та Дня Музеїв організатори фестивалю приготували для гостей багато сюприз.

Розпочнеться дійство о 19.00 карнавальною ходою в театральних костюмах всіх учасників фестивалю та гостей заходу (костюми надаються, хто хоче - може приходити в своїх) по центральній площі фортеці до камінної зали. У камінному залі (Капонір №2) Вас чекає музика і танці.

Після танців - заключний спектакль Міжнародного театрального фестивалю Solo Plays Fest. За умови гарної погоди, можливо, він буде показаний прямо на величезній унікальною площі комплексу Київської Фортеці.

Після вистави розіграш призів серед усіх гостей фестивалю, які були на заходах 11-18 травня.

Урочисте закриття Міжнародного театрального фестивалю Solo Plays Fest.

І все це - НІЧ МУЗЕЇВ!

Solo Plays Fest - це новий сучасний міжнародний фестиваль, організований на основі багаторічного досвіду організації міжнародних культурних заходів командою Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".

Учасники дійства зможуть також побачити виставку унікальних ляльок «Innuendo» від Iness Kuzhom, яка виробляє також ляльки для театру, виставку робіт фотохудожниці Марини Куценко "Життя. Мить. Гра", присвячену Його величності театру, взяти участь в розігріші призів для глядачів: фотосесії в театральних костюмах, книг, абонементів у театр на три, шість, дванадцять місяців, а також в інших фестивальних івентах.

За підтримки Гільдія незалежних театрів України
За підтримки Національної спілки театральних діячів України

Співорганізатори Київська фортеця, Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест", Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України
Організатори: Ніамей Київська Фортеця, ГО Джойфест, Арт-центр ім. І.Козловського

Схожі події

STUD Open Air. EPISODE 3 31 травня 22:00, Пт STUD Open Air. EPISODE 3 Київ, Sky Family Park від 300 грн. STUD Open Air. EPISODE 3 Вже не хочу 31 травня STUD Open Air. EPISODE 3 Sky Family Park Придбати Гоночний вікенд RTR Attack 08 червня 11:00, Сб Гоночний вікенд RTR Attack Київ, Автодром Чайка від 150 грн. Гоночний вікенд RTR Attack Вже не хочу 08 червня Гоночний вікенд RTR Attack Автодром Чайка Придбати ШОУ Три кота 02 червня 12:00, Нд ШОУ Три кота Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. ШОУ Три кота Вже не хочу 02 червня ШОУ Три кота МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зірковий Кураж Базар 25 травня 11:00, Сб Зірковий Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Зірковий Кураж Базар Вже не хочу 25 травня Зірковий Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати