8 липня 2018, Нд. 20:00
Аквапарк Бердянськ, ул. Макарова, 2в
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

NOIZE MC Бердянську - фото №1 NOIZE MC Бердянську
NOIZE MC Бердянську - фото №2 NOIZE MC Бердянську афіша
NOIZE MC Бердянську - фото №3 NOIZE MC Бердянську квитки
NOIZE MC Бердянську - фото №4 NOIZE MC Бердянську на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Noize MC?

1. Літо і Noize Mc - кращий тандем для класного відпочинку.
2. Для серії літніх концертів музиканти підготували тільки найгарячіші хіти. Але будуть і довгоочікувані новинки.
3. Неможливо упустити шанс зустрітися з крутим артистом у своєму місті.

Не пропусти довгоочікуване повернення Noize Mc і його запальної команди! На цей раз ти маєш круту можливість побувати на живому концерті кумира, в твоєму місті. Дивись афішу подій!

Низка феєричних виступів Івана Алексєєва і його групи прокотиться Україною в рамках літнього туру проекту. Прозвучать ваші улюблені пісні з усіх альбомів і, звичайно, нові роботи невтомного Noize Mc. Артист обов'язково порадує крутим фрістайлом!

Що ж, якщо раніше українським фанатам доводилося «ловити» улюбленого музиканта в інших містах, то тепер є грандіозний шанс зустрітися з ним особисто, в місцевому клубі.

Приходьте, щоб «Устроить Дестрой», запірнути в «Мое Море», послухати «Песни Для Радио» і влаштувати спекотні «Танці». І пам'ятайте: «Вселенная Бесконечна»!

Побачимося!

Інші дати

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати