6 липня 2018, Пт. 20:00
Arizona Club Харків, Алексеевский лугопарк, ул. Совхозная, 3
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

NOIZE MC у Харкові - фото №1 NOIZE MC у Харкові
NOIZE MC у Харкові - фото №2 NOIZE MC у Харкові афіша
NOIZE MC у Харкові - фото №3 NOIZE MC у Харкові квитки
NOIZE MC у Харкові - фото №4 NOIZE MC у Харкові на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Noize MC?

1. Літо і Noize Mc - кращий тандем для класного відпочинку.
2. Для серії літніх концертів музиканти підготували тільки найгарячіші хіти. Але будуть і довгоочікувані новинки.
3. Неможливо упустити шанс зустрітися з крутим артистом у своєму місті.

Не пропусти довгоочікуване повернення Noize Mc і його запальної команди! На цей раз ти маєш круту можливість побувати на живому концерті кумира, в твоєму місті. Дивись афішу подій!

Низка феєричних виступів Івана Алексєєва і його групи прокотиться Україною в рамках літнього туру проекту. Прозвучать ваші улюблені пісні з усіх альбомів і, звичайно, нові роботи невтомного Noize Mc. Артист обов'язково порадує крутим фрістайлом!

Що ж, якщо раніше українським фанатам доводилося «ловити» улюбленого музиканта в інших містах, то тепер є грандіозний шанс зустрітися з ним особисто, в місцевому клубі.

Приходьте, щоб «Устроить Дестрой», запірнути в «Мое Море», послухати «Песни Для Радио» і влаштувати спекотні «Танці». І пам'ятайте: «Вселенная Бесконечна»!

Побачимося!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати