4 липня 2018, Ср. 20:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

NOIZE MC в Одесі - фото №1 NOIZE MC в Одесі
NOIZE MC в Одесі - фото №2 NOIZE MC в Одесі афіша
NOIZE MC в Одесі - фото №3 NOIZE MC в Одесі квитки
NOIZE MC в Одесі - фото №4 NOIZE MC в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Noize MC?

1. Літо і Noize Mc - кращий тандем для класного відпочинку.
2. Для серії літніх концертів музиканти підготували тільки найгарячіші хіти. Але будуть і довгоочікувані новинки.
3. Неможливо упустити шанс зустрітися з крутим артистом у своєму місті.

Не пропусти довгоочікуване повернення Noize Mc і його запальної команди! На цей раз ти маєш круту можливість побувати на живому концерті кумира, в твоєму місті. Дивись афішу подій!

Низка феєричних виступів Івана Алексєєва і його групи прокотиться Україною в рамках літнього туру проекту. Прозвучать ваші улюблені пісні з усіх альбомів і, звичайно, нові роботи невтомного Noize Mc. Артист обов'язково порадує крутим фрістайлом!

Що ж, якщо раніше українським фанатам доводилося «ловити» улюбленого музиканта в інших містах, то тепер є грандіозний шанс зустрітися з ним особисто, в місцевому клубі.

Приходьте, щоб «Устроить Дестрой», запірнути в «Мое Море», послухати «Песни Для Радио» і влаштувати спекотні «Танці». І пам'ятайте: «Вселенная Бесконечна»!

Побачимося!

Інші дати

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати