6 грудня 2019, Пт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Noize Mc в Києві?

1. Потужний концерт - відмінна можливість зігрітися холодним зимовим вечором.
2. Музиканти підготували суперпрограма з кращих хітів і новинок.
3. Шанс почути Нойз МС наживо випадає нечасто: треба хапати трьома руками!

6 грудня на сцену Stereo Plaza вийде суперпопулярний і нереально талановитий артист Noize Mc. Йому немає рівних на теренах фрістайлу і гострого хіп-хопу. Такий шанс не можна упустити! Замовляй квитки, поки ціни не злетіли!

Noize Mc зі своєю запальною командою везуть ураган емоцій до Києва. Столиця переживе одну з найспекотніших ночей року. Ти прийдеш в себе тільки через пару днів. І це того варте! Майстер речитативу і автор сильних гостросоціальних текстів Іван Алексєєв - він же Noize Mc - ні-ні, та й заглядає до Києва з концертами. Напустити шуму, влаштує свій фірмовий Дестрой і йде зі сцени під божевільні крики задоволених фанатів.

Не так давно столична публіка на власні очі переконалася в могутності й драйві лайв нойзу: артисти приїжджали в рамках свого ювілейного туру до 15-річчя групи. Тепер музикант поспішає представити українцям нову програму «Без оркестру». Ви почуєте головні хіти і отримаєте довгоочікувані подарунки у вигляді свіжих треків.

Своїм незвичайним творчістю на перетині стилів і жанрів Іван Алексєєв почав ділитися з публікою, викладаючи роботи в інтернет. Смислові тексти і драйвовий звучання зробили свою справу і привернули величезну кількість слухачів. Сьогоднішня реальність для Noize Mc - це часті гастролі, ротації на радіо, переповнені зали і буйний захват шанувальників.