НОВА ЕРА

16 травня 2020, Сб. 13:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

НОВА ЕРА у Києві! Чекаємо на вас 16 травня о 13:00 у клубі ATLAS.

Ви можете придбати квитки на НОВА ЕРА на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто піти на НОВУ ЕРУ в Києві?

1. Одна з найкращих танцювальних школ Києва
2. Найкраща площадка
3. Найкраще та Наймасштабніше шоу

Звітний концерт від школи Wolf dance school – це завжди свято танцю для дітей та їх батьків!

Щороку у травні, в Києві проходить звітний концерт танцювальної школи Wolf dance school, на якому учні демонструють отриманні знання та презентують нові танцювальні номери. Для учнів школи концерт є визначною подією, на якій вони можуть продемонструвати усі свої таланти глядачам. Запрошуємо Вас на наше танцювальне свято 16 травня о 13:00 в концертному залі «Атлас».

Wolf dance school – це досить молода амбітна школа по сучасним напрямам танців, якій всього 2,5 роки. На її рахунку безліч перемог в обласних, всеукріїнських та міжнародних змаганнях по сучасних танцях. А також дворазове признання, як найкраща школа танців та наймасовіший склад танцівників на змаганнях. Кількісний склад на даний момент налічує приблизно 100 танцівників віком від 4 до 13 років. Девіз школи - «Дальше больше».

Школа вчить своїх учасників не боятися ризикувати та ставити недосяжну мету. Бо кожна мета рано чи пізно все одно стає досяжною. Фішка школи – заняття не тільки для дітей, та й для для їх мам. Мами також не бояться ризикувати та разом зі своїми дітьми виходять на сцену та перемагають.

В 2019 році школа після 1,5 роки існування зважується на дуже ризиковий крок, робить перший заліковий концерт, обравши для цього концертний майданчик на 550 місць. Попри все це був аншлаг – зал був на 95% заповнений.

В цьому році ми обрали ще більш амбітний майданчик – це один з найкращих концерт холів Atlas. Всі ми війшли в нову еру 20их, а отже це означає, що для WDS – це абсолютно нова ера. Ще більше спецефектів, більш масштабне шоу, пів року підготовки, абсолютно нові костюми, прем’єри постановок. Це буде по-справжньому незабутнє шоу.

Схожі події

Іграшка для мами Іграшка для мами 12 Подiй Іграшка для мами 23.02 - 06.07.2020 Кармен-сюїта 07 червня 19:00, Нд Кармен-сюїта Ужгород, Закарпатська обласна філармонія від 190 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 07 червня Кармен-сюїта Закарпатська обласна філармонія Придбати Кармен-сюїта 08 червня 19:00, Пн Кармен-сюїта Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 170 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 08 червня Кармен-сюїта Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Кармен-сюїта 09 червня 19:00, Вт Кармен-сюїта Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 120 грн. Кармен-сюїта Вже не хочу 09 червня Кармен-сюїта Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати