24-pay-mark Created with Sketch.

Нове мистецтво Львова

30 вересня - 31 жовтня 2023 18:00
Галерея «Лавра» Київ, проул. Лаврский, 9
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Мультимедійний проект восьми художників об’єднує живопис, графіку, скульптуру та мультимедійні твори, які є певною художньою рефлексією молодих митців на виклики жорсткого сьогодення, де незламність і крихкість для кожного з нас є основними синонімами до слова «буття».

Автори:

  • Богдана Пацюк
  • Вероніка Чередніченко
  • Міра Бочкур
  • Денис Тимчишин
  • Артур Солецький
  • Олег Волошин
  • Василь Гриневич
  • Сергій Дробишевський
Проект Lviv New Generation є певним зрізом молодого сучасного мистецтва Львова, яке відрізняється особливим поєднанням західноєвропейських мистецьких тенденцій і українських наративів, а мультимедійність, яка є головним трендом світового сучасного мистецтва, давно стала знаковою рисою актуального львівського арту. Філософські роздуми, буремна експресія та чуттєвість - головні складові проекту, як і життя кожного з нас, тих, кому довелося жити у складні часи протистояння і запеклої боротьби. Живопис Артура Солецького та Дениса Тимчишина, використовуючи традиції супрематизма та інших течій авангарду, апелює до сучасника чистотою ліній, форм та кольору. Але фігуратив робіт цих художників наповнює твори зовсім різною естетикою - монументальною у Солецького і майже сакральною у Тимчишина. Графічні фігури-образи, введені в чіткі кольорові форми в роботах Артура Солецького надають творам особливий зміст філософського узагальнення. У Дениса Тимчишина силуети-образи проявляються дивним світлом крізь чіткі супрематичні форми, наповнюючи прямоту художнього месиджу чуттєвістю і духовністю.
Експресивність, емоційність експозиції надають масштабна абстрактна графіка Олега Волошина та мультимедійні роботи Вероніки Чередніченко. Саме масштабність поєднання чорного та білого, добра та зла в абстрактний вихор експресії в роботах Олега Волошина передають буремний настрій сьогодення. В той час як емоції робіт Вероніки Чередніченко більш інтимні. Вони заводять нас в метавсесвіт наших мрій, де емоції кольоровим абстрактним живописом виділяються на фоні статичних фотографій лісу і природа також змінюється під впливом цих химерних форм-почуттів, перетворюючись на сон чи мрію .
Живописно підходячи до фото друку, художниця Міра Бочкур створює серію унікальних робіт “Гетсиманський сад” де неминучість того, що відбувається переосмислюється крізь призму наших почуттів і спогадів.
Чуттєву лінію проекту підтримують трохи сюрреалістичні витончені скульптури Василя Гриневича із серії “Сни” та емоційні скульптури Сергія Дробишевського.
В той час як масштабна мультимедійна інсталяція Богдани Пацюк “Бункер” знову повертає нас до експресивного бурхливого сьогодення боротьби та пошуків себе.

Схожі події

SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP Київ, ATLAS від 550 грн. SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP ATLAS Придбати Олексій Горбунов. Творчий вечір 07 грудня 19:00, чт Олексій Горбунов. Творчий вечір Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 690 грн. Олексій Горбунов. Творчий вечір Вже не хочу 07 грудня Олексій Горбунов. Творчий вечір Music Pub "Pepper's Club" Придбати Малювання епоксидною смолою 05.12, 07.12, 08.12 ... 31.12 Малювання епоксидною смолою Київ, Арт-Студія "ТВОРЧІ" від 1500 грн. Малювання епоксидною смолою 05.12, 07.12, 08.12 ... 31.12 Малювання епоксидною смолою Арт-Студія "ТВОРЧІ" Придбати Малювання з Montclair 08.12, 09.12, 10.12 ... 17.12 Малювання з Montclair Івано-Франківськ, Студія Montclair Frankivsk від 700 грн. Малювання з Montclair 08.12, 09.12, 10.12 ... 17.12 Малювання з Montclair Студія Montclair Frankivsk Придбати