Чорний квадрат. Новорічний кекс

18 грудня 2018, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Новорічний кекс"?

1. Вас чекає багато "смачних" історій.
2. Іронічно, тонко, професійно.
3. Побачити інтригуючий сюжет, який актори розіграють на висоті!

Час уже відчути диво! Адже незабаром улюблене свято. Налаштуватися на Новий рік вам допоможе "Чорний квадрат". "Новорічний кекс" - саме те, що вам потрібно напередодні 31 грудня!

Ця постановка могла б називатися і по-іншому - "Секс до та після Нового року". Хоча навіщо себе обмежувати? Може ж бути і під час! Нехай у "Новорічному кексі" буде все.

Безмовне очікування, тваринна пристрасть, еротичні фантазії, іскрометний гумор, потреба в трепетному коханні, нескінченна гонитва за задоволенням... Холодок жалю після випитої пляшки дорогого шампанського і неприкрита безсоромність салату "Олів'є" з гастроному. Тут є все. Беріть, будь ласка, що кому потрібно!

На вас чекають майстерно зіграні інтимні історії під гучний бій курантів. Любовному хуліганству є місце і в новорічну ніч. У виставі піднімуться різні пікантні питання. Наприклад, кого можна викликати, якщо на Новий рік стало самотньо? Що чоловіків зазвичай цікавить після сексу? Який подарунок просто необхідно зробити собі 31 грудня, щоб весь наступний рік отримувати задоволення? А ще ви дізнаєтеся, чому це так погано, коли тече кран.

Обіцяємо багато позитивних емоцій і жартів. Правда, є одна умова - відсутність лицемірства в ставленні до життя.