24-pay-mark Created with Sketch.

Новорічна афера по-українськи

від 200 ₴

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «АФЕРА ПО-УКРАЇНСЬКИ» ?

  1. Нова суперкомедія від творців бестселеру «Свінгери».
  2. Нетривіальний сюжет та розкішна акторська гра.
  3. Гарантія прекрасного настрою для глядачів.

СПЕКТАКЛЬ «АФЕРА ПО-УКРАЇНСЬКИ» У ПОЛТАВІ

«Афера по-українськи» – блискуча комедійна вистава Дмитра Рачковського. Творці кращої комедії року «Свінгери» представляють черговий шедевр! У головних ролях – Руслан Данильченко та Сергій Поздняков.

ПРО ЦІКАВІ Й НЕПЕРЕДБАЧУВАНІ ПОВОРОТИ ДОЛІ – У ЯСКРАВІЙ КОМЕДІЇ

Ви зможете з головою зануритися у світ пригод, який створять просто на ваших очах двоє друзів-аферистів. Чолов’яги опинились у скрутному матеріальному становищі і в пошуках заробітку виявились готовими навіть на обман. Видавши себе за поп-зірок з минулого – гламурних жіночок – наш хитромудрий дует готує виступ на концерті. Все йде за планом, аж раптом в одну з «зірок» закохується мільярдер! І з цього моменту починається шалено весела імпровізація, покликана врятувати бідолах-аферистів… Приходьте та гарненько відпочиньте в компанії чудових акторів! Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «АФЕРА ПО-УКРАЇНСЬКИ» У КИЄВІ?

За квитками звертайтесь на Concert.ua. Це зручний та надійний сервіс замовлення квитків на всі події.

Схожі події

Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 240 ₴ Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Тривога по-Одеськи 24 лютого 19:00, сб Тривога по-Одеськи Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Тривога по-Одеськи Вже не хочу 24 лютого Тривога по-Одеськи Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Перевізник ПРЕМ'ЄРА 23.02, 02.03, 24.03 Перевізник ПРЕМ'ЄРА Одеса, Український театр від 80 ₴ Перевізник ПРЕМ'ЄРА 23.02, 02.03, 24.03 Перевізник ПРЕМ'ЄРА Український театр Придбати