Подію перенесено
5 січня 2020, Нд. 14:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 50 грн.
від 50 грн.

Неймовірні пригоди Аліси

Про подiю

Театр «Тисячоліття» представляє виставу «Неймовірні пригоди Аліси» на сцені київського Палацу «Україна»! Чекаємо вас 15 лютого в 14:00.

Чому варто відвідати спектакль «Неймовірні пригоди Аліси»?

1. Отримати заряд гарного настрою.
2. Провести казково час разом з дітьми.
3. Поринути в атмосферу справжнього дива.

Неймовірні пригоди Аліси на сцені Палацу «Україна»

Запрошуємо маленьких і дорослих глядачів разом з дівчинкою Алісою заглянути в казковий світ Країни Чудес та Задзеркалля і зустрітися з Героями Льюїса Керолла.

Дітей чекають захоплюючі пригоди, можливість допомогти Алісі повірити в себе та проявити кмітливість, щоб впоратися з казковими випробуваннями і стати справжньою Королевою. Адже якщо у тебе є Мрія і ти віриш в себе, то будь-яке Диво стає можливим!

Перед початком вистави юних глядачів зустрічатимуть герої популярних мультфільмів, з якими можна буде сфотографуватися у фойє малого залу палацу «Україна», а наш аква-гример нанесе всім бажаючим дітям будь-який малюнок на вибір абсолютно безкоштовно! Для дорослих гостей працює буфет з приємним вибором напоїв.

Режисер - Наталя Куц

Постановка за мотивами казок Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" і "Аліса в задзеркаллі" Спектакль українською мовою.

Де купити квитки на Неймовірні пригоди Аліси?

Квитки зручно і швидко замовляти на сайті Concert.ua онлайн. Або придбайте квитки на наших фірмових бланках в найближчому квитковому офісі.

Інші дати

Неймовірні пригоди Аліси

26 квітня 2020 13:00

Палац Україна (малий зал), Київ

Перейти до опису
від 50 грн.

Неймовірні пригоди Аліси

26 квітня 2020 15:00

Палац Україна (малий зал), Київ

Перейти до опису
від 50 грн.

Схожі події

Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Про курочку Рябу і сонечко золоте Подію скасовано 21 березня 11:00, Сб Про курочку Рябу і сонечко золоте Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Про курочку Рябу і сонечко золоте Вже не хочу 21 березня Про курочку Рябу і сонечко золоте Київський академічний театр ляльок Придбати Марійка і ведмідь Подію скасовано 21 березня 13:00, Сб Марійка і ведмідь Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Марійка і ведмідь Вже не хочу 21 березня Марійка і ведмідь Київський академічний театр ляльок Придбати