Ну дуже ковбойська історія!

28 лютого 2020, Пт. 19:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

«Ну дуже ковбойська історія!» в Одесі! Чекаємо на вас у Театрі юного глядача.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ "Ну дуже ковбойська історія!"?

1. Ви дізнаєтеся, як знімається кіно.
2. Поринете у вестерн-атмосферу.
3. Зможете взяти участь у «зйомках» кіно.

ПРИГОДА КОВБОЇВ у ОДЕСЬКОМУ ТЕАТРІ ЮНОГО ГЛЯДАЧА

Спектакль – інсценування кіноповісті «Ковбойська історія, або Піонери Дикого Заходу» Сергія Макєєва.

Глядачі стануть учасниками вистави. Під звуки банджо, скрипки, фортепіано ви поринете в пародійну кантрі-атмосферу. Вірші до пісень унікальні їх склав колектив ТЮГу.

Столичний режисер намагається зняти кіно про дикий Захід, про дружбу та любов, про ковбоїв, добрих і злих, про поні. І, звичайно ж, про індіанців! У кожному пристойному вестерні вони є.

В салуні «Золота підкова» п'ють тільки найкращий лимонад. Весь час потрапляють у колотнечі та палять з кольтів з приводу і без. Грабують поїзди та... знімають дубль за дублем. Поспішайте подивитися це веселе інсценування.

Вікове обмеження: 6+

Вистава російською мовою.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «Ну дуже ковбойська історія!»?

Ви можете вибрати квитки на виставу «Ну дуже ковбойська історія!» на Concert.ua онлайн. Також можна оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення в найближчому квитковому офісі.

Схожі події

Єдина планета Єдина планета 691 Подія Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Як Левеня і Черепаха пісню співали Як Левеня і Черепаха пісню співали 2 Події Як Левеня і Черепаха пісню співали 16.02 - 16.08.2020 Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 15.08.2020