26 травня 2019, Нд. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет-гала «Нурієв Forever»?

1. Прекрасна можливість разом із артистами театру вшанувати пам'ять великого Рудольфа Нурієва.
2. Балет-гала «Нурієв Forever» – це не тільки блискуча хореографія, а й продумана до дрібниць багата програма.
3. Вечір наодинці з високим мистецтвом – кращий спосіб відпочити душею.

Запрошуємо всіх до Театру опери та балету на грандіозний балет-гала «Нурієв Forever». Не відмовте собі у спокусі побути наодинці з тонким мистецтвом танцю.

«Нурієв Forever» – балет-гала у 2-х діях, з прологом та епілогом. До вашої уваги – вистава-присвята пам'яті світової зірки балету Рудольфу Нурієву. Мовою танцю буде розказана відома історія кохання талановитого танцюриста та приголомшливої балерини Марго Фонтейн. Сюжет і креативні рішення постановників вразять кожного.

Внесок Рудольфа Нурієва у розвиток балетного мистецтва – величезний. Танцюрист із приголомшливим успіхом виступав у Парижі та Данії, був визнаною зіркою Лондонського королівського балету. Публіку підкорювала краса тіла та пластика рухів Нурієва.

Артист встановив рекорд за кількістю виходів на біс (89 разів за один вечір). Досягнення було зафіксовано в Книзі рекордів Гіннесса.

Автор ідеї, сценарист, режисер і хореограф – Вакиль Усманов (Австрія).
У постановках представлені роботи хореографів Маруіса Петіпа, Августа Бурнонвіля, Ренато Занелли, Ростислава Захарова, Вакиля Усманова, Юрія Васюченка.
Веде виставу заслужений працівник культури України Наталія Григор.
Чекаємо на вас.

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Хор ім. Г. Верьовки 31 липня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 31 липня Хор ім. Г. Верьовки Одеський театр Опери та Балету Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати