Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

15 лютого 2019, Пт. 19:30
Концерт-хол Термінал Бровари, вул. Київська, 316
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах - фото №1 Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах
Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах - фото №2 Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах афіша
Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах - фото №3 Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever у Броварах квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever"?

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.
2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап.
3. Дмитро Суржиков в головній ролі.

Багато століть жінки задаються питанням: про що насправді думають чоловіки? Відповідь знайдений! Але ви дуже здивуєтеся його неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на питання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дійшов до істини, що його п'єса не тільки протрималася рекордний час на сценах Бродвею і Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила на сторінки Книги театральних рекордів.

Унікальний моноспектакль в жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у відносинах. Постановка, незважаючи на легкість і веселощі, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі і можливість зробити їх життя хоч трохи веселіше і гармонійніше.