Про що мовчать чоловіки або Дикун forever

23 листопада 2019, Сб. 19:00
від 320 грн.
від 320 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Про що мовчать чоловіки або Дикун forever в Києві! Чекаємо вас 2019-11-23 о 19:00 на майданчику Конгрес-хол Президент-Готель, Київ.
Ви можете купити квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун forever на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на виставу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever"?

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.
2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап.
3. Дмитро Суржиков у головній ролі.

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Інші дати

Про що мовчать чоловіки або Дикун forever

07 грудня 2019 19:00

Конгрес-Хол ПРЕЗИДЕНТ-ГОТЕЛЬ, Київ

Перейти до опису
від 320 грн.