Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

16 лютого 2020, Нд. 19:30
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

До дня закоханих !!! Спектакль поставлений в жанрі сдендап. Це веселий монолог актора про відносини Чоловіка і Жінки. На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто «уживається» в шлюбі.

"Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" - це спектакль, в якому примиряються дві галактики, два космосу - Чоловік і Жінка. Глядач, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявляє, що легко відповів для себе на питання «Як змиритися і ужитися зі своєю другою половинкою?» Не дарма «Дикун» такий популярний у всьому світі! А в Нью-Йорку 18 липня оголошено Днем Печерної людини і 44-та вулиця перейменована в «Дорогу печерної людини»

П'єса була написана американським сімейним психологом і за сумісництвом актором - коміком Робом Беккер. Прем'єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить з підмостків по всьому світу і навіть занесена в Книгу театральних рекордів, як саме довгограюче one - man show.

Чи не той справжній чоловік, який бореться з драконом за тебе, а той, хто залишається з тобою, коли дракон - це ти.

"Дякую дуже дякую. Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка! »

«У мене склалося враження, що він на кухні нашої сидів і все, що між нами з чоловіком траплялося, записував!»

«Дуже зміцнює сімейні відносини, навіть в 56 років!»

Заради таких відгуків варто грати! Заради цього варто дивитися!

Роль Дикуна грає популярний і улюблений актор - Дмитро Суржиков. Завдяки унікальній манері гри і яскравої особистості Дмитра в результаті виходить чудовий спектакль і кожен раз різний. Актор додає до всесвітньо відомої ролі свій особистий шарм і ділиться з глядачем особистим досвідом спілкування з протилежною статтю.

Дмитро Суржиков - український актор, режисер і сценарист. Фільми з його участю: «Слуга народу», «Родичі» ....

- «Щирий і емоційний діалог тет-а-тет з залом - завдання не з простих - справжнє випробування для артиста»

- «Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і дає її рішення! »

Схожі події

Севільський цирульник 20 серпня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 20 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Пахіта. Вальпургієва ніч 21 серпня 18:30, Ср Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 21 серпня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» 22 серпня 19:00, Чт ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Одеса, Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько від 150 грн. ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Вже не хочу 22 серпня ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько Придбати