Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

16 лютого 2020, Нд. 19:30
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

До дня закоханих !!! Спектакль поставлений в жанрі сдендап. Це веселий монолог актора про відносини Чоловіка і Жінки. На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто «уживається» в шлюбі.

"Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" - це спектакль, в якому примиряються дві галактики, два космосу - Чоловік і Жінка. Глядач, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявляє, що легко відповів для себе на питання «Як змиритися і ужитися зі своєю другою половинкою?» Не дарма «Дикун» такий популярний у всьому світі! А в Нью-Йорку 18 липня оголошено Днем Печерної людини і 44-та вулиця перейменована в «Дорогу печерної людини»

П'єса була написана американським сімейним психологом і за сумісництвом актором - коміком Робом Беккер. Прем'єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить з підмостків по всьому світу і навіть занесена в Книгу театральних рекордів, як саме довгограюче one - man show.

Чи не той справжній чоловік, який бореться з драконом за тебе, а той, хто залишається з тобою, коли дракон - це ти.

"Дякую дуже дякую. Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка! »

«У мене склалося враження, що він на кухні нашої сидів і все, що між нами з чоловіком траплялося, записував!»

«Дуже зміцнює сімейні відносини, навіть в 56 років!»

Заради таких відгуків варто грати! Заради цього варто дивитися!

Роль Дикуна грає популярний і улюблений актор - Дмитро Суржиков. Завдяки унікальній манері гри і яскравої особистості Дмитра в результаті виходить чудовий спектакль і кожен раз різний. Актор додає до всесвітньо відомої ролі свій особистий шарм і ділиться з глядачем особистим досвідом спілкування з протилежною статтю.

Дмитро Суржиков - український актор, режисер і сценарист. Фільми з його участю: «Слуга народу», «Родичі» ....

- «Щирий і емоційний діалог тет-а-тет з залом - завдання не з простих - справжнє випробування для артиста»

- «Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і дає її рішення! »

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Зроблені в Одесі Зроблені в Одесі 2 Події Зроблені в Одесі 19.02 - 20.02.2020 Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати