Про що мовчать жінки

2 грудня 2018, Нд. 19:00
Концерт-хол Термінал Бровари, вул. Київська, 316
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Про що мовчать жінки"?

1. Захопливий сюжет із хитрими інтригами.
2. Іскрометний гумор, яким не можна не заразитися.
3. Талановита і яскрава гра акторів, від якої складно відвести погляд.

Хочете подивитися чисто англійський детектив на театральній сцені? Тоді чекаємо вас 2 грудня в концерт-холі "Термінал".

Завдяки фільмам ми всі дізналися, що думають чоловіки... А що стосується прекрасної половини? Чи вважаєте, щоб дізнатися, про що мовчать жінки, варто лише запитати про це? Зовсім ні. Не потрібно слухати, потрібно дивитися.

Адже жінки можуть базікати просто без угаву! Тому це не так вже й важливо. Найголовніше те, про що вони мовчать. І якщо в кожній представниці слабкої статі є якась загадка, то що говорити про одразу п'ятьох дам? При цьому всьому, вони зібралися під дахом одного маєтку, де вночі сталося вбивство.

Дізнатися, хто ж з них злочинець, береться детектив з поліцейського управління. Його чекає непросте завдання, адже в пошуках істини, збираючи свідчення і зіставляючи факти, складно не збожеволіти від чарівної логіки і єлейних промов милих дам.

Пропонуємо вам на дві години поринути в атмосферу справжнього розслідування. Вас чекає цікавий і спокусливий сюжет! Адже головне запитання буде обов'язково розкрите!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Орфей і Еврідіка Орфей і Еврідіка 1 Подія Орфей і Еврідіка 20.03 - 20.03.2019