О Два

29 квітня 2019, Пн. 18:30
Палац культури "Молодіжний" Маріуполь, вул. Харлампіївська 17/25

Галерея

О Два у Маріуполі - фото №1 picture
О Два у Маріуполі - фото №2 picture
О Два у Маріуполі - фото №3 picture
О Два у Маріуполі - фото №4 picture

Про подiю

Вистава є частиною театральної програми [Startup] Гогольfest 2019

«O2» – вистава відомого гостросоціального «Дикого театру» від режисерки Влади Бєлозоренко за скандальною п’єсою Івана Вирипаєва «Кисень».

У виставі підіймають питання релігії, свободи, політики; питання духовні та особистісні – ті питання, які постають перед кожним із нас.

«O2» – про любов, нелюбов та кисень. Що робити, коли повітря так бракує? Коли ми задихаємося у великому місті? Може, сховатися у квартирі? Чи банально втекти до лона природи? Але куди тікати, коли повітря не вистачає через кохання?

Головний герой вистави – простий Саньок, життя якого одного дня кардинально змінюються. Чоловік нарешті зустрічає свою любов. Його почуття натхненне, сповнене киснем і нічого не може завадити йому бути поруч з коханою. Вона сповнена життєдайним повітрям, без якого Саньок вже не може жити.

«O2» – історія про любов, заради якої ти готовий на все. Це – глибока та напружена розповідь про людські стосунки, суспільну мораль та палке прагнення до щастя.

Ця історія проймає глядача своєю відвертістю, силою почуттів та їх спектром. «O2» не залишить вас байдужими та спробує відповісти на питання, які, часом, турбують кожного із нас.

Тривалість: 1 година 20 хвилин

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати