Обережно! L’amour

17 червня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Обережно! L'amour»?

1. Дуже весела, чисто французька комедія.
2. Вистава про перемогу справжнього кохання.
3. Прекрасний спосіб відпочити.

Рівненський музично-драматичний театр представляє яскраву комедію в кращих традиціях французького гумору «Обережно! L'amour»!

Вистава розповість про те, як часом ми, розставляючи любовні капкани, самі стаємо їх жертвою. А намагаючись втекти від любові, знаходимо її. Що ж, із цим почуттям краще не жартувати! Чисто французька комедія «Обережно! L'amour» розповість про складні сплетіння доль.

У центрі сюжету - бідний молодий художник Блезе. Його коханка-манекенниця планує одружити чоловіка з дочкою багатого батька. Ось тут і починаються перипетії, що зіштовхують лобами шістьох жінок і двох люб'язних чоловіків, кожному з яких потрібна тільки особиста вигода.

Що буває, коли справжні почуття втрачають свою цінність? Про це дізнаєтеся з вистави «Обережно! L'amour». Режисер-постановник - Олександр Олексюк.

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати