Обіцянка на світанку

2 липня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Кращим даром, який тільки міг принести син на могилу матері, назвали критики роман Ромена Гарі - «Обіцянка на світанку».

Спектакль заснований на автобіографічній книзі Ромена Гарі. Слідуючи за головним героєм, глядач перенесеться з Росії в Польщу, звідти до Франції, Англії та Африку. Ромен Гарі дивно зворушливий і сумний, але разом з тим він від початку і до кінця пронизаний гумором і оптимізмом. Вражають сильна віра в людину, в торжество любові, краси, мистецтва, гуманізму і справедливості.

«Обіцянка на світанку» - приголомшливий гімн любові: материнської любові, любові синів ... Романтик нашого часу, Олексій Богданович передав всі почуття, який колись переживав сам автор, став справжнім люблячим сином. Всеохоплююча, безумовна, наївна, мужня, відчайдушна любов і незнищенна віра в сина дозволили літньої жінки розгледіти в хлопчиську з глухого містечка майбутню знаменитість. І нехай весь світ в особі всюдисущих сусідів і ринкових торговців сміється над ними!

Провідні актори Національного театру імені Івана Франка, Національного театру імені Лесі Українки, Нового драматичного театру на Печерську в співдружності з продюсерською компанією «Доміно-Арт» присвячують 100-річчю від дня народження Ромена Гарі сценічну версію його видатного роману.

Ромен Гарі, один з літературних класиків ХХ століття, літературний містифікатор, кінорежисер, військовий льотчик і дипломат. Єдиний в історії літератури - двічі лауреат Гонкурівської премії. Життя Ромена Гарі, як і багато його творів - це захоплюючий роман, на сторінках якого є місце пригод, подорожей, військовим баталіям, польотів уві сні і наяву. У багатьох його творах відчутні автобіографічні мотиви. Але більш за все це відчувається в романі «Обіцянка на світанку» (1960). У цій художньої автобіографії письменника - посвята матері, її пристрасної і всеперемагаючої любові. Ця книга в усьому світі сприймається як гімн материнству. Як ода найсвітлішим і піднесених почуттів.

У ролях:
Олексій Богданович, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії
Надія Кондратовська, Заслужена артистка України
Владислав Мамчур
Микита Черепахін.

Інсценування роману - Неда Неждана, Ірина Зільберман
Режисер-постановник - Ірина Зільберман
Музичне оформлення - Олексій Кітель
Художник - Борис Орлов
Художник по світлу - Ганна Ваховська
Хореограф - Микита Черепахін
Відеоінженер - Савелій Барашкин