Обіцянка на світанку

2 липня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Кращим даром, який тільки міг принести син на могилу матері, назвали критики роман Ромена Гарі - «Обіцянка на світанку».

Спектакль заснований на автобіографічній книзі Ромена Гарі. Слідуючи за головним героєм, глядач перенесеться з Росії в Польщу, звідти до Франції, Англії та Африку. Ромен Гарі дивно зворушливий і сумний, але разом з тим він від початку і до кінця пронизаний гумором і оптимізмом. Вражають сильна віра в людину, в торжество любові, краси, мистецтва, гуманізму і справедливості.

«Обіцянка на світанку» - приголомшливий гімн любові: материнської любові, любові синів ... Романтик нашого часу, Олексій Богданович передав всі почуття, який колись переживав сам автор, став справжнім люблячим сином. Всеохоплююча, безумовна, наївна, мужня, відчайдушна любов і незнищенна віра в сина дозволили літньої жінки розгледіти в хлопчиську з глухого містечка майбутню знаменитість. І нехай весь світ в особі всюдисущих сусідів і ринкових торговців сміється над ними!

Провідні актори Національного театру імені Івана Франка, Національного театру імені Лесі Українки, Нового драматичного театру на Печерську в співдружності з продюсерською компанією «Доміно-Арт» присвячують 100-річчю від дня народження Ромена Гарі сценічну версію його видатного роману.

Ромен Гарі, один з літературних класиків ХХ століття, літературний містифікатор, кінорежисер, військовий льотчик і дипломат. Єдиний в історії літератури - двічі лауреат Гонкурівської премії. Життя Ромена Гарі, як і багато його творів - це захоплюючий роман, на сторінках якого є місце пригод, подорожей, військовим баталіям, польотів уві сні і наяву. У багатьох його творах відчутні автобіографічні мотиви. Але більш за все це відчувається в романі «Обіцянка на світанку» (1960). У цій художньої автобіографії письменника - посвята матері, її пристрасної і всеперемагаючої любові. Ця книга в усьому світі сприймається як гімн материнству. Як ода найсвітлішим і піднесених почуттів.

У ролях:
Олексій Богданович, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії
Надія Кондратовська, Заслужена артистка України
Владислав Мамчур
Микита Черепахін.

Інсценування роману - Неда Неждана, Ірина Зільберман
Режисер-постановник - Ірина Зільберман
Музичне оформлення - Олексій Кітель
Художник - Борис Орлов
Художник по світлу - Ганна Ваховська
Хореограф - Микита Черепахін
Відеоінженер - Савелій Барашкин

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати