21 червня 2019, Пт. 19:30
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Ocean party у Києві - фото №1 Ocean party у Києві
Ocean party у Києві - фото №2 Ocean party у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ocean party?

1. Щоб насолодитися прохолодою у спекотний літній вечір не обов`язково літати на Гоа. Просто приходь на нашу Оcean party та отримай свій океан лаунджу та позитиву на тижні вперед!
2. Атмосферні мотиви у стилі лаунж соул та лайт рок віднесуть тебе на узбережжя, де тільки ти, океан, прохолодні коктейлі та екзотичні мелодії.
3. Влаштуй собі райську насолоду разом з bebiXband та special guest вечірки - гуртом Heartcore.

Атмосферу Ocean party у стилі лаунж соул та лайт рок створять для вас гурти:

bebiXband у складі:

Володимир Пластун - ударні
Катерина Баца - вокал
Максим Матвєєв - бас-гітара
Михайло Огарков – гітара,

та special guest вечірки - гурт Heartcore:

Антон Самойленко — гітара
Олександр Бутвін — гітара
Владислав Мишенін — джембе
Тетьяна Сова — вокал.

Вони - резиденти багатьох музичних майданчиків Києва та участники Music Weekend Atlas Weekend 2018. Молоді та яскраві музиканти вже знають, як зачарувати публіку гіпнотичним ритмом, ніжним вокалом та власною харизмою.

І це той самий випадок, коли кожний знайде в їх музиці щось близьке та цікаве, а неперевершене виконання торкнеться душі кожного слухача. Приходь почути свій Ocean лаунджу в прохолодну, затишну залу In-Jazz.Live!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати