24-pay-mark Created with Sketch.

St. Patrick's Day. Гурт Очеретяний Кіт

17 березня 2024, нд. 19:00-21:00
Docker Pub Вінниця, пр-т Коцюбинського, 39
від 200 ₴
від 200 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт «St. Patrick's Day. Гурт Очеретяний Кіт» у Вінниці відбудеться 17 березня 2024 року о 19:00 в Docker Pub.

Чому варто піти на концерт «St. Patrick's Day. Гурт Очеретяний Кіт» у Вінниці?

  1. Популярний гурт з непотворним концептом.
  2. Суцільний фольк-рок драйв.
  3. Саме той відпочинок, про який ви давно мріяли.

Концерт «St. Patrick's Day. Гурт Очеретяний Кіт» у Вінниці

Очеретяний Кіт – досвідчений український фольк-рок гурт, заснований Костянтином Бушинським у 1995 році. Вже за два роки київський склад повністю замінили вінничани. На свій власний музичний шлях Коти стали з випуском другого альбому «Коломийки», який презентував українцям максимально гармонійне звучання, автентичний український грув. Сьогодні колектив є бажаним гостем фестивалів та різноманітних заходів. А слухачі порівнюють Котів з елітним алкоголем: що старше – то краще.

Лаунжевий фольк-рок на День святого Патріка в Docker Pub

17 березня Коти зіграють для вас атмосферні композиції – від чумацьких народних до авторських робіт. На вас чекає дійсно унікальна подія. Адже прослуховування пісень гурту – це яскраві мандри степами, далекими горами та врешті – повернення у той самий очерет, де так затишно почуваються Коти. Варто також відзначити, що від початку повномасштабного вторгнення музиканти активно допомагають славним Повітряним Силам нашої країни. Тож і цей концерт має благодійну мету. Побачимось!

Де купити квитки на концерт «St. Patrick's Day. Гурт Очеретяний Кіт» у Вінниці?

Поспішайте замовити квитки за кращою ціною на Concert.ua!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт 24 травня 19:00, пт “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Київ, V’YAVA від 400 ₴ “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Вже не хочу 24 травня “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт V’YAVA Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 серпня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Рівне, Палац культури та спорту "Хімік" від 790 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац культури та спорту "Хімік" Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати