24-pay-mark Created with Sketch.

Octave One LIVE

30 березня 2019, сб. 22:00
Кінопавільйон Київ, вул. Кирилівська 86
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Octave One LIVE у Києві - фото №1 Octave One LIVE у Києві
Octave One LIVE у Києві - фото №2 Octave One LIVE у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Octave One LIVE?

1. Почути наживо легендарну техно-групу.
2. Стати свідком незабутнього електронного шоу, що поєднує техно, хауз, фанк і симфонічні ритми.
3. Поринути у світ класичного детройтського техно.

До України повертається легенда детройтського техно Octave One.

30 березня в Києві пройде перша вечірка True Music за підтримки Ballantine's, у рамках якої виступить дует Octave One зі своїм справжнім детройским лайвом.

Octave One – це культова техно-група, заснована Ленні і Лоуренсом Берденами. Вони дебютували в кінці 80-х з успішним треком "I Believe", який і досі вважається класикою і уособленням самого поняття детройтського техно. Серед їх міксів є роботи на групи Massive Attack і The Trammps. Ще один їх успішний реліз "Blackwater" був неодноразово перевипущений і довгий час знаходився в американських чартах.

При тому, що Octave One найбільш відомі саме в техно-тусовці, вони також працюють і в інших жанрах електронної музики, зокрема хауз, під різними псевдонімами – Random Noise Generation, Metro D і іншими. Також брати Берд творці лейбла 430 West Records, який підтримує техно-музикантів.

Лайв Octave One – це надзвичайні електронні шоу, в рамках яких поєднується фанк, хауз, техно і симфонічні ритми. І не дивно, адже всі синтезатори і драм-машини, які вони використовують, – результат спеціальної розробки братів. Кожен їх виступ – частина історії, яку неможливо забути. Octave One бажані гості в кращих клубах світу і не раз запрошувалися на Boiler Room.

Встигніть зловити їх у Києві, саме між сетами по всьому світу.

Схожі події

TIEFSCHWARZ (Berlin), MICHAL ZIETARA (Berlin), AIDENTIQUE 30 вересня 16:00, сб TIEFSCHWARZ (Berlin), MICHAL ZIETARA (Berlin), AIDENTIQUE Київ, KURENI від 300 грн. TIEFSCHWARZ (Berlin), MICHAL ZIETARA (Berlin), AIDENTIQUE Вже не хочу 30 вересня TIEFSCHWARZ (Berlin), MICHAL ZIETARA (Berlin), AIDENTIQUE KURENI Придбати Lida Lee & Рояль 21+ 06.10, 13.10, 20.10 Lida Lee & Рояль 21+ Київ, CARIBBEAN club від 490 грн. Lida Lee & Рояль 21+ 06.10, 13.10, 20.10 Lida Lee & Рояль 21+ CARIBBEAN club Придбати Дитячий майстер клас з малювання 30.09 Дитячий майстер клас з малювання Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 200 грн. Дитячий майстер клас з малювання 30.09 Дитячий майстер клас з малювання Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання картин стилем Fluid art з вином 30.09 Майстер клас з малювання картин стилем Fluid art з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 600 грн. Майстер клас з малювання картин стилем Fluid art з вином 30.09 Майстер клас з малювання картин стилем Fluid art з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати