30 березня 2019, Сб. 22:00
Кінопавільйон Київ, вул. Кирилівська 86
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Octave One LIVE у Києві - фото №1 Octave One LIVE у Києві
Octave One LIVE у Києві - фото №2 Octave One LIVE у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Octave One LIVE?

1. Почути наживо легендарну техно-групу.
2. Стати свідком незабутнього електронного шоу, що поєднує техно, хауз, фанк і симфонічні ритми.
3. Поринути у світ класичного детройтського техно.

До України повертається легенда детройтського техно Octave One.

30 березня в Києві пройде перша вечірка True Music за підтримки Ballantine's, у рамках якої виступить дует Octave One зі своїм справжнім детройским лайвом.

Octave One – це культова техно-група, заснована Ленні і Лоуренсом Берденами. Вони дебютували в кінці 80-х з успішним треком "I Believe", який і досі вважається класикою і уособленням самого поняття детройтського техно. Серед їх міксів є роботи на групи Massive Attack і The Trammps. Ще один їх успішний реліз "Blackwater" був неодноразово перевипущений і довгий час знаходився в американських чартах.

При тому, що Octave One найбільш відомі саме в техно-тусовці, вони також працюють і в інших жанрах електронної музики, зокрема хауз, під різними псевдонімами – Random Noise Generation, Metro D і іншими. Також брати Берд творці лейбла 430 West Records, який підтримує техно-музикантів.

Лайв Octave One – це надзвичайні електронні шоу, в рамках яких поєднується фанк, хауз, техно і симфонічні ритми. І не дивно, адже всі синтезатори і драм-машини, які вони використовують, – результат спеціальної розробки братів. Кожен їх виступ – частина історії, яку неможливо забути. Octave One бажані гості в кращих клубах світу і не раз запрошувалися на Boiler Room.

Встигніть зловити їх у Києві, саме між сетами по всьому світу.

Схожі події

Кураж Базар This Is America 20 липня 11:00, Сб Кураж Базар This Is America Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Кураж Базар This Is America Вже не хочу 20 липня Кураж Базар This Is America 19-й павільйон ВДНГ Придбати Armin Van Buuren.25 липня. 25 липня 22:00, Чт Armin Van Buuren.25 липня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 700 грн. Armin Van Buuren.25 липня. Вже не хочу 25 липня Armin Van Buuren.25 липня. Нічний клуб Ibiza Придбати Нерви 26 липня 20:00, Пт Нерви Одеса, Red Line від 350 грн. Нерви Вже не хочу 26 липня Нерви Red Line Придбати HammAli & Navai 27 липня 23:00, Сб HammAli & Navai Одеса, Red Line від 500 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 27 липня HammAli & Navai Red Line Придбати