30 березня 2019, Сб. 22:00
Кінопавільйон Київ, вул. Кирилівська 86
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Octave One LIVE у Києві - фото №1 Octave One LIVE у Києві
Octave One LIVE у Києві - фото №2 Octave One LIVE у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на Octave One LIVE?

1. Почути наживо легендарну техно-групу.
2. Стати свідком незабутнього електронного шоу, що поєднує техно, хауз, фанк і симфонічні ритми.
3. Поринути у світ класичного детройтського техно.

До України повертається легенда детройтського техно Octave One.

30 березня в Києві пройде перша вечірка True Music за підтримки Ballantine's, у рамках якої виступить дует Octave One зі своїм справжнім детройским лайвом.

Octave One – це культова техно-група, заснована Ленні і Лоуренсом Берденами. Вони дебютували в кінці 80-х з успішним треком "I Believe", який і досі вважається класикою і уособленням самого поняття детройтського техно. Серед їх міксів є роботи на групи Massive Attack і The Trammps. Ще один їх успішний реліз "Blackwater" був неодноразово перевипущений і довгий час знаходився в американських чартах.

При тому, що Octave One найбільш відомі саме в техно-тусовці, вони також працюють і в інших жанрах електронної музики, зокрема хауз, під різними псевдонімами – Random Noise Generation, Metro D і іншими. Також брати Берд творці лейбла 430 West Records, який підтримує техно-музикантів.

Лайв Octave One – це надзвичайні електронні шоу, в рамках яких поєднується фанк, хауз, техно і симфонічні ритми. І не дивно, адже всі синтезатори і драм-машини, які вони використовують, – результат спеціальної розробки братів. Кожен їх виступ – частина історії, яку неможливо забути. Octave One бажані гості в кращих клубах світу і не раз запрошувалися на Boiler Room.

Встигніть зловити їх у Києві, саме між сетами по всьому світу.