24-pay-mark Created with Sketch.

Odesa Music Olymp

від 100 грн.

Про подiю

Концерт Odesa Music Olymp в Одесі відбудеться 19 листопада 2023 року о 15:00 в Одеській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт Odesa Music Olymp в Одесі?

 1. Розмаїта концертна програма.
 2. Виступи лавреатів міжнародних конкурсів.
 3. Чудовий відпочинок для поціновувачів музичного мистецтва.

Концерт Odesa Music Olymp в Одесі

Запрошуємо вас до затишної камерної зали Одеської філармонії на розкішний мюзикл Odesa Music Olymp! Своєю віртуозною грою вас підкорюватимуть справжні майстри:
 • Нарек Аветісян (дудук);
 • Євгенія Ковтун (саксофон);
 • Володимир Свідрук (тромбон);
 • Лілія Рухер (гітара);
 • Назар Гончаренко (кларнет);
 • Єгор Буренков (гітара);
 • Микола Катинський (саксофон);
 • Віктор Цвик (саксофон) та інші талановиті музиканти Одеси та інших українських міст.
Ведуча вечора – лекторка-музикознавиця Ельвіра Паламарчук.

Незабутні миті музичної насолоди в Одеській філармонії

19 листопада прекрасні музиканти поділяться з вами своїми емоціями та подарують неперевершене виконання витончених мелодій. Подія стане справжнім святом для кожного слухача. Запрошуйте рідних та приходьте, щоб отримати чудовий відпочинок, про який давно міряли. Тільки живий звук! У разі повітряної тривоги укриттям слугуватиме фойє філармонії. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Odesa Music Olymp в Одесі?

За квитками звертайтесь на Concert.ua.

Схожі події

Максим Бородін 01 грудня 19:00, пт Максим Бородін Львів, Центр Довженка від 250 грн. Максим Бородін Вже не хочу 01 грудня Максим Бородін Центр Довженка Придбати Концерт КМАТ ім. С. Лифаря 02 грудня 12:00, сб Концерт КМАТ ім. С. Лифаря Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 150 грн. Концерт КМАТ ім. С. Лифаря Вже не хочу 02 грудня Концерт КМАТ ім. С. Лифаря Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Симфонічний концерт 02 грудня 17:00, сб Симфонічний концерт Дніпро, Дніпропетровська філармонія від 50 грн. Симфонічний концерт Вже не хочу 02 грудня Симфонічний концерт Дніпропетровська філармонія Придбати Жадан і Собаки. Презентація альбому. Радіопромінь 02 грудня 18:00, сб Жадан і Собаки. Презентація альбому. Радіопромінь Харків, Радмір Експохол Немає квитків Жадан і Собаки. Презентація альбому. Радіопромінь Вже не хочу 02 грудня Жадан і Собаки. Презентація альбому. Радіопромінь Радмір Експохол Придбати