Одеський фестивальний оркестр

21 березня 2020, Сб. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Одеський фестивальний оркестр в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-21 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Одеський фестивальний оркестр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на концерт «Одеський фестивальний оркестр»?

1. Кожен з учасників оркестру - це талановитий український музикант, зі своєю яскравою індивідуальністю
2. Сучасний стиль звучання і форма виконання світових шедеврів класичної музики
3. В якості соліста виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов

Одеський фестивальний оркестр був створений, щоб об'єднати талановитих молодих українських музикантів в сучасний, відкритий колектив зі своєю яскравою індивідуальністю.

У складі оркестру - не тільки одесити, але і таланти з інших міст України, а також запрошені європейські артисти. Особливістю нової творчої формації стане не тільки самобутній, сучасний стиль звучання і форма виконання, але і гнучкість в підходах до репертуару, відкритість до сміливих творчих експериментів і новацій. Художній керівник оркестру, гастролюючий диригент Володимир Фаншіль (Австралія) - уродженець Одеси, має намір об'єднати енергію молодих талантів для просування в світі легендарного музичної спадщини Одеси.

У концерті-презентації оркестру солістом виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов. У програмі концерту шедеври Моцарта - 20-й концерт для фортепіано з оркестром ре мінор; Антоніна Дворжака - 8я симфонія; і увертюра Жана-Філіпа Рамо «Заіс».