24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Одеський фестивальний оркестр

26 листопада 2020, чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на концерт «Одеський фестивальний оркестр»?

1. Кожен з учасників оркестру - це талановитий український музикант, зі своєю яскравою індивідуальністю
2. Сучасний стиль звучання і форма виконання світових шедеврів класичної музики
3. В якості соліста виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов

Одеський фестивальний оркестр був створений, щоб об'єднати талановитих молодих українських музикантів в сучасний, відкритий колектив зі своєю яскравою індивідуальністю.

У складі оркестру - не тільки одесити, але і таланти з інших міст України, а також запрошені європейські артисти. Особливістю нової творчої формації стане не тільки самобутній, сучасний стиль звучання і форма виконання, але і гнучкість в підходах до репертуару, відкритість до сміливих творчих експериментів і новацій. Художній керівник оркестру, гастролюючий диригент Володимир Фаншіль (Австралія) - уродженець Одеси, має намір об'єднати енергію молодих талантів для просування в світі легендарного музичної спадщини Одеси.

У концерті-презентації оркестру солістом виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов. У програмі концерту шедеври Моцарта - 20-й концерт для фортепіано з оркестром ре мінор; Антоніна Дворжака - 8я симфонія; і увертюра Жана-Філіпа Рамо «Заіс».

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати