Одеський фестивальний оркестр

26 листопада 2020, Чт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 21.03.2020 на 26.11.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на концерт «Одеський фестивальний оркестр»?

1. Кожен з учасників оркестру - це талановитий український музикант, зі своєю яскравою індивідуальністю
2. Сучасний стиль звучання і форма виконання світових шедеврів класичної музики
3. В якості соліста виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов

Одеський фестивальний оркестр був створений, щоб об'єднати талановитих молодих українських музикантів в сучасний, відкритий колектив зі своєю яскравою індивідуальністю.

У складі оркестру - не тільки одесити, але і таланти з інших міст України, а також запрошені європейські артисти. Особливістю нової творчої формації стане не тільки самобутній, сучасний стиль звучання і форма виконання, але і гнучкість в підходах до репертуару, відкритість до сміливих творчих експериментів і новацій. Художній керівник оркестру, гастролюючий диригент Володимир Фаншіль (Австралія) - уродженець Одеси, має намір об'єднати енергію молодих талантів для просування в світі легендарного музичної спадщини Одеси.

У концерті-презентації оркестру солістом виступить всесвітньо відомий піаніст Олексій Ботвінов. У програмі концерту шедеври Моцарта - 20-й концерт для фортепіано з оркестром ре мінор; Антоніна Дворжака - 8я симфонія; і увертюра Жана-Філіпа Рамо «Заіс».