Прем'єра «Одеське Весілля»

9 листопада 2019, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 99 грн.
від 99 грн.

Про подiю

Прем'єра «Одеське Весілля» в Одеса! Чекаємо на вас 2019-11-09 в 19:00 на локації Український театр, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Прем'єра «Одеське Весілля» на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Прем'єра вистави «Одеське Весілля» 9-го листопада на сцені Українського театру!

Що об'єднує ці слова: бички, фінгал, стілець, форшмак, Пересипь? Таки да, це «Одеське весілля». Як гуляють в нашому місті весілля, так ніде їх не гуляють. Залишилося тільки пережити той судний день, день напередодні весілля.

До Одеського весілля готувалися:
Мама нареченого - Ірина Токарчук
Папа нареченого - Яша Гопп
Сусід - Іцхак Авербух
Сусідка - Надія Сальникова
Тамада - Олена Головіна
Музиканти

Спеціальний гість на прем'єрі вистави - Михайло Михайлович Жванецький.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ромео і Джульєтта 18 листопада 18:30, Пн Ромео і Джульєтта Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 18 листопада Ромео і Джульєтта Театр музкомедії Придбати