Одеський підкидьок

29 січня 2019, Вт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одеський підкидьок"?

1. Отримати неймовірні враження від віртуозної гри Георгія Делієва, Бориса Барського та Наталії Бузько.
2. Відчути неперевершений дух Одеси.
3. Реготати до сліз!

29 січня у Freedom Hall на вас чекає вагон і маленький візок гумору від блискучих акторів. "Одеський підкидьок" – вистава, яка задасть веселий настрій на весь рік!

Одеса – українська столиця гумору. Тут може статися абсолютно все, що завгодно! Так і сюжет "Одеського підкидька" здається на перший погляд неймовірним. Але якщо ви хоч раз бували в "перлині біля моря", то одразу ж зрозумієте, що таке могло статися насправді.

Автор п'єси – одеський драматург Георгій Голубенко. Його твори "Блиск і злидні Молдаванки", "Старі будинки" смішать до сліз вже кілька поколінь глядачів. "Одеський підкидьок" – це одночасно притча і гротескна комедія. Це історія про прості та складні істини: людина живе, доки вона здатна любити. Тож рецепт довгого життя очевидний: потрібно придивитися до когось із оточення. Хоча в першу чергу – до себе.

Талановита трійка здатна грати гротеск, буфонаду, тонку лірику і навіть мовчати так, щоб захопити своєю майстерністю глядачів. Це не можна пропустити!

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати