21 квітня 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 950 грн.
від 950 грн.

Галерея

Один в Каное у Києві - фото №1 Один в Каное у Києві
Один в Каное у Києві - фото №2 Один в Каное у Києві афіша
Один в Каное у Києві - фото №3 Один в Каное у Києві квитки
Один в Каное у Києві - фото №4 Один в Каное у Києві на concert.ua
Один в Каное у Києві - фото №5 Один в Каное у Києві фото
Один в Каное у Києві - фото №6 Один в Каное у Києві піти
Один в Каное у Києві - фото №7 Один в Каное у Києві дивитись
Один в Каное у Києві - фото №8 Один в Каное у Києві дивитись
Один в Каное у Києві - фото №9 Один в Каное у Києві на concert.ua
Один в Каное у Києві - фото №10 Один в Каное у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Один в Каное"?

1. Прості філософські тексти під мінімальний акомпанемент.
2. Група з феноменальною популярністю.
3. Вечір із красивою музикою.

Вони не женуться за популярністю, але вона приходить до них сама. Аншлагові виступи по всій Україні. 21 квітня в Жовтневому палаці відбудеться черговий концерт цієї унікальної групи. "Один в Каное" представлять великий сольний концерт у столиці. Так група закінчить масштабний весняний тур країною.

"Один в Каное", відмовляючись від стереотипів і атрибутів вітчизняного бачення, все одно знаходять свого слухача. Їхні концерти недарма збирають повні зали шанувальників!

У чому сила їхньої музики? У простоті. Так-так, ніяких премудростей. Мінімалістичний девіз групи втілений у всьому – від виконання композицій до інструментального діапазону. Унікальне звучання, ліричні та глибокі тексти байдужими не залишають нікого. Група вже давно займає перші рядки рейтингів, а пісні "Один в Каное" не просто так вибирають для виступів учасники телевізійних талант-шоу України.

Колектив уже встиг побувати з концертами в усіх великих містах країни. А ще вони з успіхом виступали у Франції, Англії, Чехії, Білорусі, Польщі, Молдові, в тому числі на багатьох фестивалях. До речі, "Один в Каное" – перша в історії України група, яка виступала в Кембриджському університеті.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019