Один в Каное. Додатковий концерт 23.04

23 квітня 2019, Вт. 20:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 320 грн.
від 320 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Один в Каное"?

1. Прості філософські тексти під мінімальний акомпанемент.
2. Група з феноменальною популярністю.
3. Вечір із красивою музикою.

Вони не женуться за популярністю, але вона приходить до них сама. Аншлагові виступи по всій Україні. 23 квітня в Жовтневому палаці відбудеться черговий концерт цієї унікальної групи. "Один в Каное" представлять великий сольний концерт у столиці. Так група закінчить масштабний весняний тур країною.

"Один в Каное", відмовляючись від стереотипів і атрибутів вітчизняного бачення, все одно знаходять свого слухача. Їхні концерти недарма збирають повні зали шанувальників!

У чому сила їхньої музики? У простоті. Так-так, ніяких премудростей. Мінімалістичний девіз групи втілений у всьому – від виконання композицій до інструментального діапазону. Унікальне звучання, ліричні та глибокі тексти байдужими не залишають нікого. Група вже давно займає перші рядки рейтингів, а пісні "Один в Каное" не просто так вибирають для виступів учасники телевізійних талант-шоу України.

Колектив уже встиг побувати з концертами в усіх великих містах країни. А ще вони з успіхом виступали у Франції, Англії, Чехії, Білорусі, Польщі, Молдові, в тому числі на багатьох фестивалях. До речі, "Один в Каное" – перша в історії України група, яка виступала в Кембриджському університеті.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати DAN BALAN 26 травня 20:00, Нд DAN BALAN Ужгород, Амфітеатр від 250 грн. DAN BALAN Вже не хочу 26 травня DAN BALAN Амфітеатр Придбати