Один в Каное. Додатковий концерт 23.04

23 квітня 2019, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 320 грн.
від 320 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Один в Каное"?

1. Прості філософські тексти під мінімальний акомпанемент.
2. Група з феноменальною популярністю.
3. Вечір із красивою музикою.

Вони не женуться за популярністю, але вона приходить до них сама. Аншлагові виступи по всій Україні. 23 квітня в Жовтневому палаці відбудеться черговий концерт цієї унікальної групи. "Один в Каное" представлять великий сольний концерт у столиці. Так група закінчить масштабний весняний тур країною.

"Один в Каное", відмовляючись від стереотипів і атрибутів вітчизняного бачення, все одно знаходять свого слухача. Їхні концерти недарма збирають повні зали шанувальників!

У чому сила їхньої музики? У простоті. Так-так, ніяких премудростей. Мінімалістичний девіз групи втілений у всьому – від виконання композицій до інструментального діапазону. Унікальне звучання, ліричні та глибокі тексти байдужими не залишають нікого. Група вже давно займає перші рядки рейтингів, а пісні "Один в Каное" не просто так вибирають для виступів учасники телевізійних талант-шоу України.

Колектив уже встиг побувати з концертами в усіх великих містах країни. А ще вони з успіхом виступали у Франції, Англії, Чехії, Білорусі, Польщі, Молдові, в тому числі на багатьох фестивалях. До речі, "Один в Каное" – перша в історії України група, яка виступала в Кембриджському університеті.

Чекаємо на вас!