Один в Каное. Великий літній концерт

19 серпня 2019, Пн. 19:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №1 picture
Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №2 picture
Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №3 picture
Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №4 picture
Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №5 picture
Один в Каное. Великий літній концерт в Одесі - фото №6 picture

Про подiю

Один в Каное із “теплим” концертом у Одесі

19 серпня у Зеленому театрі відбудеться особливий концерт гурту Один в каное. Колектив, що вражає своєю самобутністю, заграє свої душевні пісні на відкритому майданчику. Захід сонця, теплий вечір та чарівна музика – цей виступ обов’язково запам’ятається вам своєю неймовірною атмосферою.

Один в Каное демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України.

Гурт вже встиг побувати з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное перший в історії України гурт, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

Схожі події

БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати