Один в Каное

19 жовтня 2020, Пн. 19:00
PMK
від 240 грн.
від 240 грн.
Обрати квиток

Галерея

Один в Каное в Одесі - фото №1 Один в Каное в Одесі
Один в Каное в Одесі - фото №2 Один в Каное в Одесі афіша
Один в Каное в Одесі - фото №3 Один в Каное в Одесі квитки

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
[email protected]

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО НА 25/07.

Один в каное в Одесі! Чекаємо на вас 25 липня о 19:00 в Одеській обласній філармонії.

чому варто піти на концерт гурту Один в Каное в Одесі?

1. Почути наживо як звучить сучасна українська лірика.
2. Привітати гурт з майже десятирічною творчою діяльністю.
3. Насолодитися пастельною палітрою вічних сенсів.

Один в каное вирушають у великий всеукраїнський тур

Їхня щирість струменить у ліриці та мінімалістичному звучанні. Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних зал без продюсерів та промо. «Один в каное» в 2020 році вирушають у великий всеукраїнський тур, присвячений десятиріччю гурту!

Перша половина туру стартує вже цієї весни. «Один в каное» виступить у більш ніж 20-ти містах України. Нову програму почує: Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та інші.

Один в каное святкують десятиріччя на сцені Одеської обласної філармонії

Акустичний гурт «Один в каное» – це пастельна мрійливість, забарвлена фольком та глибинною лірикою, що линуть від серця до серця. «Небо», «Пообіцяй мені», «Човен» – ці пісні давно полюбились слухачам від Львова до Харкова.

За 10 років існування музиканти не втратили простоти та щирості, з якою виступали на перших концертах. І це попри те, що їхні пісні вже давно займають перші сходинки музичних хіт-парадів та їх хором співають на концертах тисячі прихильників.

Колектив «Один в каное» було засновано у 2010-му році у Львові. З того часу музиканти встигли побувати з сольними концертами в більшості великих українських міст. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

Музиканти виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. За майже 10 років музиканти випустили одну платівку, до якої увійшло 25 композицій, як результат п’ятирічних пошуків вічних сенсів. У 2019 році «Один в каное» представили перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним та набрав більше, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

Цієї весни гурт потішить слухачів своїм експериментальним звучанням.
Приходьте та почуйте наживо, як звучить сучасна українська лірика!

де купити квитки на концерт гурту Один в Каное в Одесі.

Ви можете придбати квитки на Один в каное на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними).

Артисти