від 220 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Один в Каное в Ужгороді! Чекаємо на вас 8 квітня в 19:00 в Закарпатському драмтеатрі.

чому варто піти на концерт гурту Один в Каное в Ужгороді?

1. Почути наживо як звучить сучасна українська лірика.
2. Привітати гурт з майже десятирічною творчою діяльністю.
3. Насолодитися пастельною палітрою вічних сенсів.

Один в каное вирушають у великий всеукраїнський тур

Їхня щирість струменить у ліриці та мінімалістичному звучанні. Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних зал без продюсерів та промо. «Один в каное» в 2020 році вирушають у великий всеукраїнський тур, присвячений десятиріччю гурту!

Перша половина туру стартує вже цієї весни. «Один в каное» виступить у більш ніж 20-ти містах України. Нову програму почує: Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та інші.

Один в каное святкують десятиріччя

Акустичний гурт «Один в каное» – це пастельна мрійливість, забарвлена фольком та глибинною лірикою, що линуть від серця до серця. «Небо», «Пообіцяй мені», «Човен» – ці пісні давно полюбились слухачам від Львова до Харкова.

За 10 років існування музиканти не втратили простоти та щирості, з якою виступали на перших концертах. І це попри те, що їхні пісні вже давно займають перші сходинки музичних хіт-парадів та їх хором співають на концертах тисячі прихильників.

Колектив «Один в каное» було засновано у 2010-му році у Львові. З того часу музиканти встигли побувати з сольними концертами в більшості великих українських міст. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

Музиканти виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. За майже 10 років музиканти випустили одну платівку, до якої увійшло 25 композицій, як результат п’ятирічних пошуків вічних сенсів. У 2019 році «Один в каное» представили перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним та набрав більше, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

Цієї весни гурт потішить слухачів своїм експериментальним звучанням.
Приходьте та почуйте наживо, як звучить сучасна українська лірика!

де купити квитки на концерт гурту Один в Каное в Ужгороді?

Ви можете придбати квитки на Один в каное на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними).