Самотність в мережі

1 березня 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Головний польський бестселер початку XXI століття, найвідоміший і найбільш неоднозначний роман Януша Вишневського "Самотність в Мережі" - це історія в листах про заборонене і таку жадану любові Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.

Це історія про двох люблячих людей, яких розділяють кілометри реального та віртуального простору. Вона живе в Польщі, він - в Німеччині. Одного разу вони випадково зустрінуться на просторах Мережі. І почнеться довге онлайн-листування, яка переросте в їх жагучий потяг один до одного. Дві душі приречені на тяжкі випробування любові. Найголовнішою проблемою є питання: що ж насправді згубно для відносин - відстань або зустріч? «З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання». Але чи була це любов?.. Вистава про глибоку самотність по ту сторону комп'ютерного екрану. Все життя героїв проходить перед нами. Від першого кохання до зради. Від зради, і до любові.

Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових.
Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика.

В ролях:
Тамара Морозова,
Євген Бельтюков,
Ірина Марчук,
Кирило Шевченко.

Тривалість вистави 1 год 40 хвилин.

Самотність в мережі в Києві! Чекаємо вас 2020-03-01 о 19:00 на майданчику Київська консерваторія, Київ.
Ви можете купити квитки на Самотність в мережі на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).