Одиночество в сети

8 жовтня 2020, Чт. 19:30
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: http://perecrestok.kiev.ua


Одиночество в сети у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-12 в 19:00 на локації Київська Консерваторія, Київ.
Ви можете придбати квитки на Одиночество в сети на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Головний польський бестселер початку XXI століття, найвідоміший і найбільш неоднозначний роман Януша Вишневського "Самотність в Мережі" - це історія в листах про заборонене і таку жадану любові Один з найбільш пронизливих і спірних романів століття.

Це історія про двох люблячих людей, яких розділяють кілометри реального та віртуального простору. Вона живе в Польщі, він - в Німеччині. Одного разу вони випадково зустрінуться на просторах Мережі. І почнеться довге онлайн-листування, яка переросте в їх жагучий потяг один до одного. Дві душі приречені на тяжкі випробування любові. Найголовнішою проблемою є питання: що ж насправді згубно для відносин - відстань або зустріч? «З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання». Але чи була це любов?.. Вистава про глибоку самотність по ту сторону комп'ютерного екрану. Все життя героїв проходить перед нами. Від першого кохання до зради. Від зради, і до любові.

Інтерпретація Тамари і Євгена Морозових.
Музика І. Баха, П. Чайковського, Ф. Шопена, французька класична музика.

В ролях:
Тамара Морозова,
Євген Бельтюков,
Ірина Марчук,
Кирило Шевченко.

Тривалість вистави 1 год 40 хвилин.