Одна ніч в готелі

22 червня 2018, Пт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одна ніч в готелі"?

1. У Freedom Event Hall українським глядачам запропонують щось досі небачене...
2. Довгоочікувана театральна постановка "Одна ніч в готелі" з елементами аргентинського танго обіцяє не залишити байдужими найвитонченіших візуалів.
3. Перевірити, чи готовий український театральний глядач до сміливих еротичних історій

Аргентинське танго, коханці та емоції: еротична історія "Одна ніч в готелі" оживе на сцені Freedom Event Hall 22 червня!

Пані та панове, Ви готові? Презентуємо Вашій увазі еротичну театральну постановку "Одна ніч в готелі". Пікантне дійство з елементами аргентинського танго зітре в пух і прах стереотипи про класичний театр і припаде до смаку навіть найдосвідченішим цінителям театралізованого шоу. Відверта вистава "Одна ніч в готелі" поставлена за оповіданням Олени Мілько. Її роботи завжди непередбачувані, тому постановка викличе у Вас справжній емоційний феєрверк. Деякі моменти в цій історії взяті з біографії письменниці. Розігране сценічне дійство вразить суперечливим сюжетом, інтригуючими поворотами і, звичайно ж, пристрасними ритмами аргентинського танго. Режисером постановки є Сергій Корнієнко, у виставі задіяні відомі актори України.

Перевірити, чи готовий український театральний глядач до сміливих еротичних історій, можна буде 22 червня у Freedom Event Hall, подивившись постановку "Одна ніч в готелі".

Схожі події

Женихи 24 вересня 19:00, Пн Женихи Центральний будинок офіцерів, Київ від 150 грн. Женихи Вже не хочу 24 вересня Женихи Центральний будинок офіцерів Придбати Freedom Jazz 02 вересня 19:00, Нд Freedom Jazz Театр музкомедії, Одеса від 300 грн. Freedom Jazz Вже не хочу 02 вересня Freedom Jazz Театр музкомедії Придбати Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати