24-pay-mark Created with Sketch.

Одруження

від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Одруження в Одесі відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2023-01-20 в 18:00 на локації Український театр, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Одруження на Concert.ua онлайн.Всім відомо, що гоголівська "Одруження" - це комедія. Всім відомо, що цю комедію за роки, десятиліття та століття, що минули з дати її написання, ставили майже в кожному театрі.

Наш молодий, але вже відомий далеко за межами Одеси режисер Іван Уривський вірний собі і категорично не хоче копіювати колишні приклади, ані навіть наслідувати їх. Тому його сценічний проект, запропонований ще прославленим Ігорем Равицьким і саме з розрахунком на Івана Уривського, передбачає далеко не просту чергову комедію за безсмертним твором Гоголя.

Вже перші репетиції відкрили навіть самим акторам стільки нового та цікавого, що виконавці, які звикли у театрі, здавалося б, до всього – і ті нібито отримали "друге дихання".

Чому? Чи не є перебільшеними та передчасними очікування та надії? Куди запрошує публіку завжди несподіваний та непередбачуваний у своєму творчому натхненні режисер Іван Уривський?

І ось – прем'єра! Єдине, що ми із чистою совістю відверто гарантуємо – це те, що буде цікаво та несподівано. Що стосується подальшого - усьому свою чергу, чи не так?

Тому як у відомому фільмі: йди та дивися!