Одружуйтесь зі мною

2 жовтня 2018, Вт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Одружуйтесь зі мною у Києві - фото №1 Одружуйтесь зі мною у Києві
Одружуйтесь зі мною у Києві - фото №2 Одружуйтесь зі мною у Києві афіша
Одружуйтесь зі мною у Києві - фото №3 Одружуйтесь зі мною у Києві квитки
Одружуйтесь зі мною у Києві - фото №4 Одружуйтесь зі мною у Києві на concert.ua
Одружуйтесь зі мною у Києві - фото №5 Одружуйтесь зі мною у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одружуйтесь зі мною"?

1. Побачити прекрасну гру улюблених акторів.
2. Подумати про найважливіше в житті – про любов.
3. Насолодитися талановитою режисерською роботою.

2 жовтня в Жовтневому палаці відбудеться подія, яку справжні театрали просто не можуть пропустити. Вистава "Одружуйтесь зі мною" – знакова подія початку нового сезону.

Любов – це вершина щастя. Всякий до неї прагне, до того ж, протягом усього життя. Одні, здавалося б, знаходяться вже зовсім на підступах до неї, однак так і не можуть досягти. Інші – щасливчики, знаходять, але зриваються у прірву, розбиваючи щастя об гострі кути побутових проблем. А треті – хитруни, які шукають обхідні шляхи і намагаються оволодіти коханням за гроші.

Знаменитий актор та просто серцеїд виявляється напередодні Нового року в компанії трьох чарівних жінок. Із кожною з них чоловіка пов'язують непрості й заплутані стосунки. Одна особа – ділова дама, яка пропонує дружині артиста п'ять мільйонів доларів за дозвіл прожити рік зі своїм кумиром. Отже, що ж вибере наш герой: звичну стабільність, захмарне багатство або привабливу молодість?

"Одружуйтесь зі мною" – це легкий, сучасний, динамічний анекдот про вірність, щастя, ціною любові і загальної заповітної мрії нашого мінливого світу. Спектакль поставлено за п'єсою драматурга Надії Птушкіної. Режисер – В. Саркісов, сценограф – А. Клімов. Ролі виконують: Лариса Удовиченко, Наталія Корчагіна, Сергій Колесніков і Дарина Михайличенко. Вистава триває 2 години 10 хвилин (з антрактом). Чекаємо на вас!

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати