Офіс. Запали в собі бажання

13 лютого 2019, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №1 Офіс. Запали в собі бажання у Києві
Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №2 Офіс. Запали в собі бажання у Києві афіша
Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №3 Офіс. Запали в собі бажання у Києві квитки

Про подiю

ОФІС. ЗАПАЛИ В СОБІ БАЖАННЯ! На думку столичної преси, одна з п'яти найгучніших прем'єр минулого сезону.

Життєстверджуюча комедія від творців хітів «А-ля кобеля ...» і «Роздягайся, будемо ... говорити!»

Історія про «білих комірцях», яким набридло нічого не робити, і вони вирішили плюнути у вічність! У виставі є все: фірмовий іскрометний гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, розбирання, поліція, що поспішають на допомогу Чіп і Дейл, любов, секс і ... поезія! Але - тсссс, про це ви дізнаєтеся, тільки якщо прийдете на виставу!

Жанр - офісний гротеск.
Зміст - гумор і творчість.
Доповнення - вірші і скайп.
Післясмак - посмішки і натхнення.

З відгуків глядачів:
«Прекрасна гра акторів. Відмінно провели час - насміялися до неможливості. Йде третій день - вилиці потихеньку відпускає ... »
«Круто, смішно, чесно, красиво! Ми з чоловіком вже три дні спілкуємося тільки цитатами з цієї вистави. Чи не втомлюємося дивуватися, як цим трьом акторам вдається кожного разу зробити якийсь досконалий інший спектакль - з тих, що ні приїдаються »
«Спектакль змусив забути про все! Згуртований акторський «колектив»! Актуальна тема постановки. Але те, який вихід знайшли герої і як закінчилася історія я зовсім не очікувала! »

У ролях:
Кеша - В'ячеслав Ніконоров ( «Віталька», «В мережі», «Мина»)
Костя - Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ ( «Детективи-екстрасенси», «Готель Галичина», «Достукатися до любові»)
Ігор Федорович - Сергій ФЕДОРЧУК ( «Таксі», «Готель Галичина», «Достукатися до любові»)
Поліна - Олександра Панасевич

Схожі події

Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати