Офіс. Запали в собі бажання

13 лютого 2019, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №1 Офіс. Запали в собі бажання у Києві
Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №2 Офіс. Запали в собі бажання у Києві афіша
Офіс. Запали в собі бажання у Києві - фото №3 Офіс. Запали в собі бажання у Києві квитки

Про подiю

ОФІС. ЗАПАЛИ В СОБІ БАЖАННЯ! На думку столичної преси, одна з п'яти найгучніших прем'єр минулого сезону.

Життєстверджуюча комедія від творців хітів «А-ля кобеля ...» і «Роздягайся, будемо ... говорити!»

Історія про «білих комірцях», яким набридло нічого не робити, і вони вирішили плюнути у вічність! У виставі є все: фірмовий іскрометний гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, розбирання, поліція, що поспішають на допомогу Чіп і Дейл, любов, секс і ... поезія! Але - тсссс, про це ви дізнаєтеся, тільки якщо прийдете на виставу!

Жанр - офісний гротеск.
Зміст - гумор і творчість.
Доповнення - вірші і скайп.
Післясмак - посмішки і натхнення.

З відгуків глядачів:
«Прекрасна гра акторів. Відмінно провели час - насміялися до неможливості. Йде третій день - вилиці потихеньку відпускає ... »
«Круто, смішно, чесно, красиво! Ми з чоловіком вже три дні спілкуємося тільки цитатами з цієї вистави. Чи не втомлюємося дивуватися, як цим трьом акторам вдається кожного разу зробити якийсь досконалий інший спектакль - з тих, що ні приїдаються »
«Спектакль змусив забути про все! Згуртований акторський «колектив»! Актуальна тема постановки. Але те, який вихід знайшли герої і як закінчилася історія я зовсім не очікувала! »

У ролях:
Кеша - В'ячеслав Ніконоров ( «Віталька», «В мережі», «Мина»)
Костя - Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ ( «Детективи-екстрасенси», «Готель Галичина», «Достукатися до любові»)
Ігор Федорович - Сергій ФЕДОРЧУК ( «Таксі», «Готель Галичина», «Достукатися до любові»)
Поліна - Олександра Панасевич

Схожі події

Вечір балету 17 липня 20:00, Ср Вечір балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Вечір балету Вже не хочу 17 липня Вечір балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет 17 липня 11:00, Ср Балет "Спляча Красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Балет Вже не хочу 17 липня Балет "Спляча Красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Сім передостанніх побачень 17 липня 19:00, Ср Сім передостанніх побачень Одеса, Російський театр від 150 грн. Сім передостанніх побачень Вже не хочу 17 липня Сім передостанніх побачень Російський театр Придбати Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати