Оголена зі скрипкою

23 липня 2019, Вт. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Оголена зі скрипкою»?

1. Побачити остросатірічеських комедію.
2. Насолодитися постановкою за твором сера Ноела Пірса Коуарда - популярного англійського драматурга, актора, композитора.
3. Посміятися від душі.

«Оголена зі скрипкою» - спектакль за п'єсою талановитого дотепника і драматурга сера Ноела Пірса Коуарда, лауреата Оскара.

Сюжет досить хитромудрий. На весь світ прогриміла новина про смерть неймовірно знаменитого художника-авангардиста. Його полотна продавалися за нечувані суми і виставлялися в найбільш престижних музеях. Після урочистого похорону родичі померлого несподівано дізнаються вражаючий факт. Виявляється, за все своє життя покійний не залишили жодної картини!

Як же так могло статися? І що буде далі? Приходьте, щоб дізнатися відповіді на ці питання. Вас чекають талановита гра акторів і дотепні діалоги, повні іронії. Не пропустіть глибокий твір про уявні і справжні цінності. Причому мова йде не тільки про мистецтво, а й просто про життя.

Постановка - Михайло Резнікович, режисер - Леонід Остропольський.
Тривалість вистави «Оголена зі скрипкою» - 1 година 40 хвилин (без антракту).

Схожі події

VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019