подію перенесено

O'Hamsters

9 квітня 2020, Чт. 19:00
Арт-кафе "Шкаф" Одеса, ул. Греческая, 32
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.
Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.
Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

O'Hamsters в Одесі! Чекаємо на вас 2020-03-15 в 19:00 на локації Арт-кафе "Шкаф", Одеса.
Ви можете придбати квитки на O'Hamsters на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Протягом багатьох років ми завжди зустрічали День Святого Патріка концертами по всій Україні – і 2020 рік не стане виключенням!
Все відбудеться традиційно: перші дні весни, шепіт моря, легендарна одеська гостинність і вибуховий двіж під пісні, які навіть немає сенсу перераховувати – бо за 10 років ви всі давно їх вивчили Готуйте келихи, лягайте на стаціонар лікувати печінку і купуйте квитки – 15 березня побачимось!)